Nietypowe zapachy w mieszkaniu mogą wprawić nas w dobry humor

Nietypowe zapachy w mieszkaniu mogą wprawić nas w dobry humor

Nie trzeba spryskiwać mieszkania czy biura perfumami ani rozsypywać zmielonej kawy na dywanie aby uzyskać pożądany nietypowy zapach. Z odsieczą przychodzą producenci kosmetyków, którzy oferują różnorodne zapachy w sprayu. Ładnie pachnie i nie widać przy tym skąd.

Kemko bubble gum emulsja zapachowaAlternatywny rodzaj odświeżania powietrza proponuje marka Kemko, oferująca emulsje zapachowe w formie spryskiwacza w poręcznej plastikowej butelce. Zapachy są dedykowane przede wszystkim do wnętrz domów, biur, hoteli czy restauracji. Używa się ich poprzez spryskanie powietrza lub wybranych powierzchni. Intensywność zapachu dostosowujemy do własnych potrzeb poprzez liczbę pryśnięć. Efekt dodatkowo wzmacnia się wraz z czasem używania środka. Przydatną funkcją dozownika są dwie opcje aplikowania: spray lub stream. Pierwsza (rozpylacz) pozwala na równomierne rozproszenie cieczy, druga (strumień) jest natomiast przydatna w trudno dostępnych lub odległych miejscach.

Zobacz także: Piękny zapach dla zdrowia domowników

Zapachy doskonale sprawdzają się także we wnętrzach samochodów. Większość zmotoryzowanych osób jest przyzwyczajona do zapachów samochodowych umieszczonych na lusterku wstecznym, bądź nakładanych na wylocie klimatyzatora. Pomysł spodoba się zapewne osobom, które nie tolerują "wiszących" przedmiotów w przedniej części auta lub są zwolennikami fabrycznego wyposażenia i nie lubią w żaden sposób tego zmieniać.

Dostępnych jest kilkanaście rodzajów zapachów, od standardowych (wanilia, zielone jabłko), po bardziej wyszukane (latte, arbuz, guma do żucia). Receptura kosmetyków jest wzmacniana zaawansowaną technologią NANO+, gwarantującą wysoką jakość produktu i zwiększenie skuteczności działania.

Zapachy są dostępne w plastikowych pojemnikach ze spryskiwaczem o pojemności 100ml i 500ml, a także w opakowaniu 5 litrowym. Odkręcany dozownik umożliwia późniejsze uzupełnienie zapachu, bądź wykorzystanie buteleczki po umyciu do innych celów gospodarczych.

Emulsja zapachowa Kemko Producent: Kemko Nazwa: Kemko Bubble Gum Zapach: np. guma do żucia (dostępne również inne zapachy) Konsystencja: bezbarwna ciecz łatwo rozpuszczalna w wodzie Dostępne opakowania: 100ml oraz 500ml ze spryskiwaczem Dozownik z dwiema funkcjami: spray (rozpylacz) i stream (strumień) Opakowanie 5 litrowe do uzupełniania Poręczna plastikowa butelka Cena: opakowanie z dozownikiem 100ml - 9,70 zł brutto opakowanie z dozownikiem 500ml - 19,70 zł brutto opakowanie 5l - 140,00 zł brutto www.kemko.pl Kemko bubble gum emulsja zapachowa

Oceń artykuł
3,63 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Kemko

Polecamy Ci również

Zobacz także