Nietypowy, ale praktyczny zlewozmywak - owalna Dafne

Nietypowy, ale praktyczny zlewozmywak - owalna Dafne

Owalne zlewozmywaki granitowe są rzadkością w masowej sprzedaży. Można je kupić głównie w niewielkich salonach wyposażenia kuchni, podczas gdy owalne zlewy stalowe można kupić dosłownie wszędzie.

Teraz się to zmienia: na półkach popularnych marketów budowlanych pojawił się zlewozmywak granitowy Dafne. Kompromisy na rzecz owalnych zlewów stalowych się skończą.

Mimo delikatnego designu Dafne świetnie wygląda z monumentalną baterią sprężynową o wysokości prawie 60 cm

Dafne to typ zlewozmywaka wpuszczanego w blat. Jak na subtelny design ma dość duże wymiary, bo aż 78 na 47 cm. Wykonana została z mieszanki 80 proc. minerałów i 20 proc. żywic poliestrowych o grubości 10 mm, co gwarantuje jej bardzo wysoką odporność na uderzenia. Posiada głęboką komorę 19 cm oraz ociekacz o bardzo nowoczesnym kształcie i designie. Świetnie komponuje się z bateriami granitowymi w identycznym odcieniu oraz sporymi bateriami sprężynowymi. Ze względu na czarny kolor mniej widać na niej zabrudzenia spożywcze. Jednak by uchronić czarny zlew przed osiadaniem kamienia z twardej wody - warto go wcześniej zaimpregnować dedykowanym preparatem.

Jaki zlewozmywak

granitowy
wynik głosowania
42,5%
stalowy
wynik głosowania
30%
z konglomeratu
wynik głosowania
27,6%

Ilość oddanych głosów: 384

Dafne jest produkowana w Polsce. Posiada 10 lat gwarancji i jest dostępna również w kolorze beżowym. Można ją kupić w sklepach sieci Castorama.

Oceń artykuł
3,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Laveo

Polecamy Ci również

Zobacz także