Niezbędnik turystyczny - żelazko, czajnik, suszarka do włosów

Niezbędnik turystyczny - żelazko, czajnik, suszarka do włosów

Czas urlopów i letnich wyjazdów zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zacząć się do niego przygotowywać - niektórych rzeczy po prostu lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę. Wybranie atrakcyjnego miejsca, potwierdzenie rezerwacji i kupienie biletów to dopiero początek.

Kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First AustriaPozostaje jeszcze pakowanie walizek - od tego, co ze sobą zabierzemy, często zależy cały wyjazd.

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik. Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca. Czytaj także: Blender na upalne dni - przygotuj bez trudu ulubiony napój

Zaletą sprzętu jest nie tylko rozmiar, ale także funkcjonalność. Urządzenia posiadają opcję podwójnego napięcia - 115/230V, dzięki czemu z powodzeniem można korzystać z nich niemal w każdym miejscu na świecie. Suszarka wyposażona jest w dwa stopnie nawiewu, składaną rączkę oraz zdejmowaną nakładkę ukierunkowującą, co dodatkowo ogranicza zajmowaną powierzchnię. Czajnik o pojemności pół litra umożliwi szybkie przegotowanie wody, a dodatek w postaci dwóch plastikowych kubków wykluczy konieczność zabierania dodatkowych szklanek. Zestaw dopełnia żelazko, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje - spryskiwania, parowania, regulację temperatury oraz możliwość prasowania na sucho i mokro.

Czytaj także: Mikser kuchenny - niezastąpiony pomocnik w kuchni

Przygotowania do wyjazdu warto rozpocząć od sporządzenia listy niezbędnych rzeczy, nie zapomnimy dzięki niej o tym, co najważniejsze. Pakując torbę, dobrze pamiętać nie tylko o praktycznym zestawie turystycznym, ale także ładowarce do telefonu, aparacie fotograficznym czy apteczce. Bez kompletnego ekwipunku po prostu trudno o udany urlop. Odpowiednia organizacja i dobre przygotowanie z pewnością zaoszczędzą wiele niepotrzebnych nerwów.

Cena: ok. 106 zł

Więcej na stronie first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także