Nocny salon kosmetyczny - wykorzystaj sen dla dbania o urodę

0
Nocny salon kosmetyczny - wykorzystaj sen dla dbania o urodę

W ciągu całego swojego życia, człowiek przesypia średnio ćwierć wieku. Na samym procesie śnienia spędzamy około sześciu lat. Warto wykorzystać ten czas, by z nocy na noc być piękniejszą.

Pokrowiec na materac Aloe VeraEnergia, jaką zyskujemy po dobrze przespanej nocy, wzmacnia naszą odporność i dodaje optymizmu. Noc to również czas intensywnych procesów regeneracji skóry. W jej pielęgnacji przydaje się zarówno terapeutyczna siła snu jak i lecznicze właściwości niektórych roślin.

Czytaj także: Żeby mieć szansę na dobre sny, zatroszcz się o dobrze wyprofilowany materac

Ze względu na bogactwo minerałów i witamin, jedną z najpowszechniej stosowanych jest aloes. Powszechnie uznana jest jego przeciwzapalna i przeciwbakteryjna moc. Na całym świecie hoduje się go jako doskonały środek przeciwzapalny i przeciwbakteryjny. Aloes przyspiesza gojenie ran, łagodzi ból i swędzenie, nawilża i regeneruje skórę.

Pokrowiec na materac Aloe VeraZ myślą o komforcie swoich klientów, firma Janpol stworzyła unikalny pokrowiec na materac ALOE VERA, zawierający dodatek wyciągu z aloesu. Podczas snu wchodzące w jego skład enzymy, sole mineralne i witaminy wnikają w głąb skóry, pielęgnując ją. Dzianina jest delikatna, przyjemna w dotyku, a równocześnie praktyczna. Można ją prać nawet w 60 stopniach. Wykorzystując możliwości, które dała nam natura, ALOE VERA pozwala połączyć codzienną troskę o skórę z dbałością o spokojny, głęboki sen.

Czytaj także: Pomysł na prezent na Boże Narodzenie 2012 - zdrowy sen na odpowiednim materacu

Pokrowiec na materac Aloe Vera Producent: Janpol Więcej: www.janpol.pl

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Janpol

Polecamy Ci również

Zobacz także