Nowa Aura w Twojej łazience - wolnostojąca wanna Aura...

0
Nowa Aura w Twojej łazience - wolnostojąca wanna Aura...

Poolspa, promotor idei wellness, prezentuje tą ciekawą wannę w nowym rozmiarze. Świetnie sprawdzi się w salonie łazienkowym, wnosząc do niej odrobinę eleganckiego luksusu.

Wanna Aura marki PoolspaNowa wolnostojąca wanna Aura z linii ekskluzywnej przyciąga swoim miękkim, owalnym kształtem. Wanna o wymiarach 204 x 103 cm jest dostępna aż w jedenastu systemach hydromasażu i w atrakcyjnej cenie. Forma wanny przykuwa uwagę, a opływowy kształt stwarza nastrój harmonii.

Dostępne w wannie systemy hydromasażu to idealne rozwiązanie dla osoby, która chce się zrelaksować. Włączając hydromasaż korzystamy z dysz wirujących na plecy, dysz wirujących lub kierunkowych na stopy, dysz bocznych z możliwością ustawienia kierunku strumienia wody. Czytaj także: Salon kąpielowy - odrobina luksusu na co dzień

Komfort jest jeszcze większy, kiedy wanna jest wyposażona w nowy system hydromasażu EFFECTS lub EFFECTS NAVI, czyli w wersji z pilotem. System ten umożliwia wybranie jednego z trzech programów hydromasażu - Skin Beauty, Body Regeneration lub Pro Relaxation. Kombinacja optymalnie dobranych: masażu wodnego, powietrzno - wodnego oraz chromoterapii czyli leczenia kolorem przynosi doskonałe rezultaty.

Zastosowane jednopunktowe wielokolorowe oświetlenie LED dodatkowo wzmacnia uczucie przyjemności i przywraca równowagę. Wanna może być również wyposażona w żelową poduszkę Pico, oferowaną w kolorach jasnoszarym, jasnoniebieskim lub czarnym. Przyjemna w dotyku i estetyczna, dostosowuje się do kształtu głowy.

Czytaj także: Wanny ze stali emaliowanej - fakty i mity

W systemie EFFECTS trzy nadrukowane laserowo ikony odpowiadające każdemu z programów pozwalają na elektroniczne sterowanie funkcjami. Poprzez dotknięcie dowolnej ikony uruchamiany jest jeden z wybranych programów w stałej konfiguracji.

Wanny wyposażone są w estetyczny termometr. Nadrukowany laserowo na koronie wanny wskaźnik z diodami LED podświetla liczbę stopni zgodną z temperaturą wody.

Czytaj także: Wanna nie musi być nudna! - galeria

Rekomendowana cena:

Wanna bez hydromasażu - od 3712 zł brutto Wanna w opcji z hydromasażem - od 7695 zł brutto

Oceń artykuł
3,50 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Solski Burson-Marsteller

Polecamy Ci również

Zobacz także