Nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO

Nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO

Białe drzwi nie muszą być nudne! Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, proponuje rozwiązanie, które zadowoli zwolenników najjaśniejszej z barw, a jednocześnie przekona przeciwników monotonii. RIO, najnowsza kolekcja skrzydeł drzwiowych wewnętrznych producenta, to połączenie prostoty i oryginalnego designu.

Skrzydła drzwiowe wewnętrzne RIO marki Classen

Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO tworzy sześć modeli z nietypowymi środkowymi wstawkami w dekorach akacja ST, cedr i jesion grafitowy. Ryflowane wstawki przypominają szeroki pasek rozciągający się pionowo na całą wysokość drzwi. Ciemne dekory znacząco wyróżniają się na tle śnieżnobiałych pełnych skrzydeł drzwiowych.

Czytaj także: Biel wydobywa z innych kolorów ich pełną ekspresję - łączenie bieli z innymi barwami

- Podobnie jak pełne kolorów i kontrastów miasto Rio de Janeiro, którego pierwszy człon nazwy zapożyczyliśmy dla naszych drzwi, tak i design skrzydeł drzwiowych RIO opiera się na kontraście: biel połączona została z żywymi barwami. Wyraźna ciemna wstawka na tle białych drzwi prezentuje się niezwykle efektownie, dzięki czemu drzwi mogą stanowić oryginalny, wyjątkowo estetyczny akcent w prostych, nowocześnie urządzonych wnętrzach - mówi Anna Lipus, kierownik marketingu i reklamy, Classen.

W kolekcji skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO zastosowane zostały laminaty "Classen CPL", które cechuje bardzo wysoka odporność na zarysowanie, ścieranie, wysokie temperatury i promieniowanie UV. Krawędzie drzwi okleinowane są wzmocnionym obrzeżem (profil przylgi Hard Edge R), dzięki czemu dłużej zachowają estetyczny wygląd i trwałość.

Wypełnienie skrzydeł drzwiowych RIO stanowi płyta wiórowo-otworowa. Znacznie masywniejsza konstrukcja pozwala na poprawę warunków akustycznych w pomieszczeniu i zapewnia drzwiom większą sztywność i wytrzymałość. Ze względu na ciężar skrzydła drzwiowe pełne wzmocnione wyposażone są w dodatkowy trzeci zawias, o czym warto również pamiętać przy zakupie ościeżnicy.

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego wewnętrznego RIO: 590 zł netto.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Bogdan Sapeta (PR Lupa)

Polecamy Ci również

Zobacz także