Nowa odsłona mebli młodzieżowych Indi od Black Red White -...

Nowa odsłona mebli młodzieżowych Indi od Black Red White -...

Grupa meblarska Black Red White poszerzyła ofertę kolorystyczną systemu modułowego Indi. Składająca się z 9 funkcjonalnych elementów linia do pokoju młodzieżowego dostępna jest - poza kolorem 'buk tatra' - w dwóch nowych wybarwieniach frontów: 'dąb wenge brąz' oraz 'chorona sucupira'.

System młodzieżowy Indi od Black Red WhiteNowe kolory frontów zestawione są z korpusem o barwie 'dąb wenge brąz'. Jednocześnie Indi dostępne jest w formie dwóch praktycznych meblościanek - z szafką rtv do pokoju dziennego oraz z biurkiem do pokoju młodzieżowego. Aranżacje z wykorzystaniem mebli Indi oraz szczegóły na temat oferty znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

System młodzieżowy Indi to meble, za pomocą których urządzić można przyjazne do nauki i zabawy wnętrze. Pojemna szafa, komoda i bieliźniarka pomieszczą dużą ilość ubrań i zabawek. Biurko z wysuwaną półką na klawiaturę służyć może zarówno do odrabiania lekcji i czytania, jak też pracy przy komputerze. Regał to idealne miejsce na wyeksponowanie książek i niezbędnych do szkoły przyborów.

Czytaj także: Komentarz eksperta Black Red White: trendy we wzornictwie meblarskim

System młodzieżowy Indi od Black Red WhiteUzupełnieniem kolekcji jest łóżko o szerokości 90 cm, z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel. Poszczególne elementy można dowolnie ze sobą komponować, dostosowując je do powierzchni pokoju oraz indywidualnych pomysłów "młodego lokatora".

System Indi kierowany jest zarówno do zwolenników jasnych, jak i ciemnych barw. Meble dostępne są w trzech wariantach wybarwienia: buk tatra, dąb wenge oraz dąb wenge brąz/chorona sucupira. Taki wybór kolorystyki pozwoli na urządzenie wnętrza zgodnie z preferencjami i gustem dziecka. Na uwagę zasługują charakterystyczne zaokrąglenie blatów oraz górnych części korpusu w poszczególnych elementach oraz ergonomiczne uchwyty.

Czytaj także: Indywidualizm w nowoczesnym stylu - Black Red White radzi, jak dokonać metamorfozy mieszkania

W zagospodarowaniu niewielkiej powierzchni pokoju młodzieżowego idealne sprawdzi się 4-elementowy komplet INDI, dostępny również w trzech wersjach kolorystycznych: buk tatra, dąb wenge oraz dąb wenge brąz/chorona sucupira. Stanowi on doskonałe rozwiązanie do pokoju ucznia, w którym na kilkunastu metrach kwadratowych muszą pomieścić się niezbędne akcesoria, ubrania czy książki. Czytaj także: Jak dobrze zorganizować wnętrza? Odpowiedzi szukaj z systemem szaf KAMIX od Black Red WhiteKomplet Indi_M składający się z 5 elementów od Black Red White Kompaktowa propozycja do pokoju dziennego to nowy komplet Indi_M składający się z 5 elementów - szafy, szafki rtv, bieliźniarki oraz półek w dwóch różnych wersjach. Meble dostępne są w wybarwieniu dąb wenge brąz i dąb wenge brąz/chorona sucupira. Obie propozycje utrzymane są w tonacjach brązu, a w połączeniu z uchwytem w kolorze srebra, nadadzą wnętrzom nowoczesnego charakteru. Elementy Indi_M od Black Red White są pojemne, nie tracąc przy tym na wizualnej lekkości i delikatności. Prosta forma sprawi, że kolekcja znajdzie zastosowanie zwłaszcza w niewielkim pomieszczeniu. Szczegóły oferty znajdują się na stronie www.brw.com.pl

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także