Nowa pralka - tanie i ekologiczne pranie

Nowa pralka - tanie i ekologiczne pranie

Na lutowych targach w Monako Samsung pokazał nową pralkę Eco Bubble. Samsung Eco Bubble doskonale pasuje do każdego wnętrza i sprawia, że życie staje się prostsze.

Nowa pralka Samsung Eco Bubble należy do najwyższej klasy tych urządzeń. Choć ma dużą moc, jest jednocześnie energooszczędna i pierze nawet najbardziej delikatne tkaniny, skutecznie chroniąc ich strukturę i eliminując plamy.

pralka Eco Bubble

- Pranie często uważane jest za jeden z najbardziej pracochłonnych obowiązków, jednak jest również jedną z najważniejszych czynności wykonywanych w każdym gospodarstwie domowym. Właśnie dlatego chcieliśmy stworzyć urządzenie, które zmieniłoby postrzeganie całego procesu prania: pod względem wydajności, wygody i estetyki - stwierdził BK Yoon, Prezes Pionu Elektroniki Użytkowej w Samsung Electronics. - Takim urządzeniem jest pralka Eco Bubble, która dzięki specjalnie opracowanej technologii łączy w sobie niezrównaną wydajność z efektownym wzornictwem, pasującym do każdego domowego wnętrza, a także pozwala użytkownikom oszczędzać energię i obniżyć koszty prania - dodał BK Yoon.

Pranie w niższej temperaturze to niższe zużycie energii i ochrona tkanin

Nic nie niszczy odzieży bardziej niż pranie. Gorąca woda, bez której niemożliwe było do tej pory dokładne wypranie odzieży, osłabia strukturę tkanin i powoduje znaczne zużycie energii.

W nowej pralce firmy Samsung można prać w niskich temperaturach. Jest to możliwe dzięki generatorowi bąbelków, które powodują dokładne rozpuszczenie i szybką aktywację środka piorącego. Przez to detergent może szybciej i bardziej równomiernie wnikać w praną tkaninę, a aktywnie działające bąbelki umożliwiają mu przenikanie do każdego włókna. Zwiększa to skuteczność prania w znacznie niższych temperaturach, co z kolei przekłada się na oszczędność energii.

Silnik inwerterowy - innowacyjne rozwiązanie w najlepszych pralkach Eco Bubble

Pralka Eco Bubble jest wyposażona w silnik inwerterowy, który nie ma szczotek, przez co jest wyjątkowo cichy. Kolejną zaletą silnika jest wysoka efektywność energetyczna oraz wyjątkowa trwałość, czego dowodem jest aż 10-letnią gwarancją na ten element.

Ewentualne problemy z cyklem prania można na bieżąco rozwiązywać za pomocą "Smart Check", czyli specjalnej aplikacji przeznaczonej do wczesnego wykrywania i diagnostyki usterek. Po pobraniu aplikacji wystarczy użyć smartfonu, aby uzyskać diagnozę i sposób rozwiązania problemu. Funkcja ta eliminuje konieczność wzywania mechanika oceniającego usterkę, gdy wystąpi jakikolwiek problem z działaniem urządzenia.

Przemyślane funkcjonalne wzornictwo, idealnie pasujące do każdego domu

Drzwiczki pralki Eco Bubble z linii Crystal Gloss są przezroczyste. Wykonane zostały w technologii stosowanej także przy produkcji eleganckiej obudowy najnowszych telewizorów Samsung - pozwala uzyskać większą przejrzystość, głębszy kolor i naturalność elementów dekoracyjnych na drzwiczkach.

nowoczesna pralka

W ten sposób eksponuje świetny design pralki. Sterowanie ustawieniami odbywa się za pomocą pokrętła z wyraźnymi przyciskami reagującymi na dotyk. Całość została zaprojektowana z ogromną dbałością o szczegóły.

Możliwość wyboru różnych programów cyklu piorącego (np. odplamianie) pozwala na skuteczne pranie odzieży w zależności od konkretnych potrzeb. Odplamianie jest idealnym, wstępnie zaprogramowanym cyklem piorącym, który umożliwia eliminowanie najróżniejszych zabrudzeń: śladów krwi, kakao, tłuszczu, kaszki, herbaty, wina, pomidorów, śladów ołówka, błota, kosmetyków, szminki, trawy itp. Cykl składa się z 20-minutowego namaczania w aktywnej pianie Eco Bubble. Przez to plama jest wstępnie rozpuszczana, a następnie zostaje usunięta podczas zwykłego cyklu prania.

Pralka Samsung Eco Bubble spełnia potrzeby każdego gospodarstwa domowego. Dzięki zgrabnej sylwetce urządzenie idealnie pasuje do każdego wnętrza. Zakup pralki jest dobrą inwestycją, ponieważ pozwala delikatnie prać odzież i zapewnia dzięki mniejszemu zużyciu energii i dłuższemu użytkowaniu odzieży znaczne oszczędności.

Oceń artykuł
4,00 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: Samsung

Polecamy Ci również

Zobacz także