Nowa sokowirówka w ofercie First Austria

Nowa sokowirówka w ofercie First Austria

Sokowirówka marki First Austria pozwoli na przyrządzanie pysznych soków bez żadnych konserwantów. Urządzenie osiąga maksymalną moc 300 W, dzięki czemu jest bardziej wydajne i wytrzymałe.

 Lej wsadowy, o dużych rozmiarach, umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw, bez potrzeby ich wcześniejszego pokrojenia. Tarcze tnące wykonane są ze stali nierdzewnej, co w warunkach ciągłej styczności z wilgocią zapobiega awarii. Sokowirówka zawiera 1,1-litrowy pojemnik na miąższ. Dzięki temu nie ma potrzeby częstego rozmontowywania i wyrzucania nagromadzonych resztek.

Dwustopniowa regulacja obrotów silnika pozwala na robienie soków zarówno z miękkich, jak i twardych owoców i warzyw. Napój spływa lejkiem do umieszczonego niżej naczynia o pojemności 0,45 litra. Sokowirówkę wyposażono w specjalny przycisk bezpieczeństwa i gumowe nóżki zapobiegające zapobiegają przesuwaniu się urządzenia podczas używania. Wszystkie elementy, oczywiście poza silnikiem, można myć w zmywarce.

Do zestawu dołączona jest polska instrukcja. W przypadku awarii obowiązuje dwunastomiesięczna gwarancja.

Sokowirówka FA 5212: - doskonała do wyciskania soku ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw - pojemność pojemnika na sok: 0,45 litra - 2 prędkości - duży pojemnik na odpady - 1,1 litra - przycisk bezpieczeństwa - ostrza ze stali nierdzewnej - łatwe mycie poszczególnych elementów - otwór wkładowy na całe owoce - moc: 300 W

Cena: ok. 120 zł Więcej na first-austria.com.pl

Oceń artykuł
3,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także