Nowe baterie ECO-LINE: jakość Franke w przystępnej cenie

0
Nowe baterie ECO-LINE: jakość Franke w przystępnej cenie

W odpowiedzi na zapotrzebowanie swoich klientów, firma Franke wzbogaca swoją ofertę o nowe modele baterii kuchennych z linii ECO-LINE.

Baterie te oferują swoim użytkownikom funkcjonalne rozwiązania, atrakcyjne wzornictwo oraz przede wszystkim wysoką jakość wykonania. Nie bez powodu producent armatury objął wszystkie baterie i zlewozmywaki ze swojej oferty 15-letnią gwarancją. A wszystko to w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Narew, Warta, Nida i Nogat to serie baterii, które trafiają właśnie na rynek, aby na lata zadomowić się w polskich kuchniach. Znajdziemy wśród nich modele ze stałą wylewką, z wyciąganą wylewką, z funkcją natrysku oraz do montażu w ścianie.

Kąt nachylenia wylewki i jej długość w modelach Narew 35 i Warta 40 pozwala na wygodne korzystanie z baterii podczas zmywania czy nalewania wody do dużych naczyń. Dodatkowo, wylewka obraca się o 360 stopni, pozwalając zwiększyć zasięg strumienia wody, przydatny na przykład podczas czyszczenia zlewozmywaka. Modele Warta 40 Pull-out i Nogat 40 Pull-out wyposażone są w natryski z trwałym, metalowym wężem o długości 150 cm.

Baterie wykonane są z mosiądzu, w wykończeniu chromowanym, aby z łatwością dopasować się do pozostałych elementów wyposażenia kuchni.

Narew 35: cena detaliczna: 119 zł
Warta 40: cena detaliczna: 169 zł
Warta 40 Pull-out: cena detaliczna: 349 zł
Nogat 40 Pull-out: cena detaliczna: 379 zł
Narew 35 Wall: cena detaliczna: 169 zł
Nida 40 Wall: cena detaliczna: 299 zł

Oceń artykuł
4,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także