Nowe grunty ACRYL-PUTZ(R) w ofercie Farbyki Farb i Lakierów...

Nowe grunty ACRYL-PUTZ(R) w ofercie Farbyki Farb i Lakierów...

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. wzbogaciła ofertę marki ACRYL-PUTZ(R) o nowe grunty polimerowe do przygotowywania podłoża: ACRYL-PUTZ(R) Grunt Polimerowy Uniwersalny, ACRYL-PUTZ(R) Grunt Polimerowy Głęboko Penetrujący oraz ACRYL-PUTZ(R) Grunt Polimerowy Kontakt.

Grunt uniwersalnyGrunty produkowane są wg nowoczesnych receptur opartych na specjalnej kombinacji polimerów, które gwarantują odpowiednie przygotowanie podłoża przed pracami wykończeniowymi - szpachlowaniem i malowaniem. Niewątpliwym atutem gruntów ACRYL-PUTZ(R) jest ich wysoka paroprzepuszczalność, która zapewnia tzw. "oddychanie ścian".

Grunt Polimerowy Uniwersalny, dostępny w opakowaniach 1 i 5l, przeznaczony jest do gruntowania podłoży mocno chłonnych. Można stosować go pod masy szpachlowe, farby, kleje i powłoki wyrównujące na sufity, ściany oraz posadzki. Dzięki podwójnemu układowi żywic, cząsteczki podłoża zostają związane, a lekko satynowa, transparentna powłoka wyrównuje chłonność malowanej powierzchni. Grunt można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Grunt Polimerowy Głęboko Penetrujący, dostępny w opakowaniach 1 i 5l, przeznaczony jest do powierzchni wymagających głębokiego zespolenia. Tak jak w przypadku Gruntu Polimerowego Uniwersalnego, podwójny układ żywic zapewnia trwały efekt związania cząsteczek, dodatkowo wzmocniony zastosowaniem preparatów umożliwiających głębokie zespolenie słabego podłoża. Preparat zwiększa przyczepność, a chłonność malowanej powierzchni zostaje wyrównana dzięki lekko satynowej, transparentnej powłoce. Grunt Polimerowy Głęboko Penetrujący może być używany w celu zabezpieczenia tynków zewnętrznych przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, a jako grunt pod farby znacznie ułatwia ich aplikację, szczególnie na większych płaszczyznach.

Grunt Polimerowy Kontakt, dostępny w opakowaniach 5kg, przeznaczony jest do gruntowania podłoży gładkich. Dzięki specjalnej żywicy zwiększa on przyczepność tynków, przy jednoczesnym zmniejszeniu chłonności podłoża. Grunt można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu kruszywa kwarcowego struktura powierzchni jest szorstka, co ułatwia zespolenie z nakładanymi wyrobami.

Nowa gama produktów ACRYL-PUTZ(R) to gwarancja skuteczności w oparciu o najnowsze technologie, stworzona z myślą o indywidualnych potrzebach klienta.

Zapraszamy na stronę www.sniezka.com.

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także