Nowe kolekcje paneli podłogowych

Nowe kolekcje paneli podłogowych

Trip 4V, Holiday 4V i Home 4V - trzy nowe kolekcje paneli podłogowych poszerzyły ofertę firmy Classen w sieci marketów budowlanych Castorama. Renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych poleca panele o różnej klasie ścieralności i użyteczności oraz dostosowane do zasobów naszego portfela.

Trip 4V, Holiday 4V i Home 4V - trzy nowe kolekcje paneli podłogowych poszerzyły ofertę firmy Classen w sieci marketów budowlanych Castorama. Renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych poleca panele o różnej klasie ścieralności i użyteczności oraz dostosowane do zasobów naszego portfela.

Holiday 4V Dąb Pireus

Sieć marketów Castorama oferuje materiały budowlane, dekoracyjne, narzędzia oraz produkty do aranżacji i wyposażenia wnętrz.

- Castorama jest jednym z największych dystrybutorów paneli podłogowych w Polsce. Klienci tej sieci do tej pory mogli korzystać ze standardowej oferty firmy Classen oraz z trzech dedykowanych im kolekcji. Dziś ta liczba wzrosła o kolejne trzy. Nowe dekory, charakterystyczne struktury, różne stopnie wytrzymałości i nieodłącznie wysoka jakość naszych produktów to powody, dla których warto odwiedzić tę sieć marketów budowlanych - mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Pierwsza z nowych kolekcji, ekskluzywna linia paneli podłogowych Trip 4V swój elegancki charakter zawdzięcza połączeniu struktury synchronicznej i handscraped. W tym wypadku różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem jest niemal niezauważalna. Kolekcja Trip 4V skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach estetycznych i wytrzymałościowych - 10 milimetrowe deski posiadają również najwyższą klasę ścieralności (AC5) i użyteczności (33). Linia obejmuje trzy oryginalne dekory Pekan Wisconsin, Pekan Nevada i Pekan Arizona.

Dąb Pireus, Dąb Argos i Dąb Sparta to z kolei dekory tworzące kolekcję Holiday 4V. Panele (8mm) pokryte zostały strukturą synchroniczną, przez co matowa powierzchnia łączy się ze lśniącym wzorem drewna, a tłoczenia pokrywa srebrzysty połysk. Struktura ta wiernie imituje naturalne słoje drewna, dzięki czemu kolekcja przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnych i eleganckich rozwiązań.

Home 4V, trzecia z wprowadzonych właśnie do sieci marketów Castorama kolekcji składa się z dekorów Dąb Markant, Dąb Vigo i Jesion Ibiza. Panele podłogowe pokrywa popularna struktura drewna, a ich powierzchnia jest niejednolita i ryflowana. Deski o klasycznych parametrach (7mm, AC4/32) przypominają te z prawdziwego drewna.

Każda z kolekcji posiada nowoczesny i trwały system montażu Megaloc, który znacznie skraca czas układania paneli. Ponadto panele posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą. Dzięki temu, a także dzięki charakterystycznym strukturom przypominają naturalne drewniane deski.

Na klientów Castoramy czeka jeszcze jedna niespodzianka od Classen. Kolekcja paneli podłogowych Dream 4V została wzbogacona o trzy nowe dekory: Dąb Malaga, Dąb Alicante i Dąb Cordoba. Podobnie jak przy pozostałych nowościach, w kolekcji Dream 4V zastosowano V-fugę, przez co deski wyglądają estetycznie i naturalnie.

Kolekcje paneli podłogowych Trip 4V, Holiday 4V i Home 4V, a także Dream 4V, Time i Home firmy Classen są dostępne wyłącznie w sieci marketów Castorama.

Sugerowane ceny detaliczne brutto:

  • Kolekcja paneli podłogowych Trip 4V - ok. 64,90 zł/m2
  • Kolekcja paneli podłogowych Holiday 4V - ok. 54,90 zł/m2
  • Kolekcja paneli podłogowych Home 4V - ok. 39,90 zł/m2
Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także