Nowe, niższe ceny kuchni Black Red White!

Nowe, niższe ceny kuchni Black Red White!

Piętnaście wzorów frontów w różnorodnej stylistyce, bogata gama kolorystyczna, naturalne materiały, a do tego nowe, niższe ceny. Tak Black Red White zachęca wielbicieli stylowych, jak też nowoczesnych wnętrz do urządzenia nowej kuchni - atrakcyjne rabaty sięgają nawet 20%.

Najnowsza promocja mebli kuchennych na indywidualne zamówienie trwa od 6 kwietnia do wyczerpania zapasów magazynowych. Gazetkę promocyjną oraz adresy studiów kuchennych biorących udział w akcji znaleźć można na www.brw.com.pl.

Już od 6 kwietnia klienci decydujący się na zakup minimum 6 dowolnych szafek z promocyjnymi frontami mogą liczyć na 20% rabat obejmujący zakupione fronty, korpusy, blaty, szuflady, cokoły oraz szkło zastosowane w witrynach.

Czytaj także: Wiosenne inspiracje - nowa kolekcja tekstyliów w salonach Black Red White

W ramach najnowszej promocji wielbiciele ponadczasowej klasyki mogą wybierać spośród siedmiu kolekcji kuchni z oferty Black Red White - od Ósmej Pokusy począwszy, przez stylowego Troniusza, majestatyczną Nessę, utrzymaną w rustykalnym klimacie kuchnię Strategio, klasyczną Sagę i Szczęśliwą Trzynastkę, aż po subtelną w swej formie Rubię.

Z kolei amatorzy nowoczesnych aranżacji będą mieli do dyspozycji - w nowych, niższych cenach - aż osiem modeli kuchni na indywidualne zamówienie z oferty Black Red White.

Proste w formie, ale urzekające symetrią i kolorem meble kuchenne z kolekcji 84th Board Street czy 83rd Telesto Street zachwycą miłośników wielkomiejskiego stylu. Zwolennicy awangardowych wnętrz mogą taniej zakupić kuchnię 81st Diona Street, a dla szukających ukojenia między klasyką a nowoczesnością firma Black Red White przygotowała promocyjne ceny na kolekcję 34th Park Avenue. Ponadto, ofertą promocyjną objęte będą modele: 82nd Hedar Street w delikatnym wybarwieniu 'dąb milano' lub nieco bardziej tradycyjnym kolorze frontów: 'wiśnia złota'. Atrakcyjne rabaty dotyczą również modeli: 36th Avenue, 61st Pudding Street czy 41st Milk Street. Czytaj także: Szyk, elegancja i efekt glamour - nowe dodatki w kolekcji 'Silver' od Black Red White

Meble kuchenne na indywidualne zamówienie z oferty Black Red White to klasyka w najlepszym wydaniu, ale też nowoczesne, awangardowe trendy. Duży wybór szafek oraz bogata gama dodatkowego wyposażenia gwarantują aranżację wymarzonego - dopasowanego do potrzeb i gustów domowników - wnętrza. Gazetkę promocyjną oraz adresy studiów kuchennych biorących udział w akcji znaleźć można na www.brw.com.plNowe, niższe ceny kuchni Black Red White!

Oceń artykuł
3,63 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White (Genesis PR)

Polecamy Ci również

Zobacz także