Nowe okapy wertykalne w ofercie Franke - dbaj o czystość kuchni!

Nowe okapy wertykalne w ofercie Franke - dbaj o czystość kuchni!

Okap kuchenny odgrywa ważną rolę kuchni, ponieważ dba o czystość powietrza w pomieszczeniu. Pochłania on mocne i nieprzyjemne zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia oraz cząsteczki tłuszczu unoszące się nad płytą.

Okap Neptune Vertical marki FrankeWydajność okapu, obok cichej pracy jest jednym z najważniejszych parametrów urządzenia. Jednak współczesne wyposażenie kuchni powinno być także funkcjonalne i stanowić ozdobę wnętrza.

Czytaj także: Technologia Silence Key (Sil-K): klucz do komfortu

Okapy wertykalne są tak samo wydajne jak tradycyjne, jednak dzięki swojej formie oferują swoim użytkownikom więcej wygody. Ukośna forma sprawia, że zajmują one mniej miejsca nad płytą, pozwalając na swobodne ruchy osoby przygotowującej posiłek. Pod szklanym lub metalowym frontem kryją się wydajne filtry, filtrujące powietrze zasysane przez szczeliny i krawędzie okapu. Dzięki ukośnej formie, nawet modele o szerokości 110 cm wyglądają niezwykle lekko w kuchni.

Okap Neptune Vertical marki FrankeImagine FX to model, który oprócz wysokiej wydajności (800m3/h na biegu intensywnym), charakteryzuje także wyjątkowo cicha praca, którą udało się osiągnąć dzięki zastosowanej technologii Silent Key (SIL-K). Użytkownicy tego modelu mają do wyboru aż 17 biegów oraz bieg intensywny. Ponadto, okap wyposażony został w funkcję 24F, która zapewnia stałą wymianę powietrza w kuchni. Okap Imagine FX dostępny jest w dwóch rozmiarach, 90 i 110 cm. Dla większej wygody korzystania z urządzenia, istnieje możliwości zdalnego sterowania. Cena detaliczna 5999 zł.

Czytaj także: Komfort wart ceny

Neptune Vertical to kolejna nowość w rodzinie okapów Franke. Pracuje na trzech biegach oraz dodatkowo na biegu intensywnym, osiągając wydajność 647 m3/h. Sterowanie Soft Touch z kolorowym wyświetlaczem LED stanowi o wygodzie użytkowania. Podobnie jak inne modele z oferty okapów Franke, Neptune Vertical posiada funkcję 24F, która polega na automatycznym włączaniu się urządzenia co jakiś czas, aby zapewnić wentylację przez całą dobę. Cena detaliczna 2999 zł.

Więcej informacji o produktach Franke na stronie www.franke.plOkap Neptune Vertical marki Franke

Oceń artykuł
2,86 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także