Nowe salony home&you. Sieć sklepów home&you zyskała 3 nowe...

Nowe salony home&you. Sieć sklepów home&you zyskała 3 nowe...

Sieć salonów wnętrzarskich home&you stale rośnie i dociera do nowych zakątków kraju. W ostatnich dniach uruchomiono aż 3 nowe placówki: w Warszawie, Kaliszu oraz Rzeszowie.

W ostatnich dniach sieć home&you powiększyła się aż o 3 nowe salony. Te otwarte w Kaliszu (Galeria Tęcza) i Rzeszowie (Millenium Hall) z pewnością bardzo mocno ucieszą mieszkańców, gdyż to pierwsze placówki w tych miejscowościach. Natomiast nowy sklep w CH Targówek - choć jest już siódmym w stolicy - spodoba się mieszkańcom prawobrzeżnej części Warszawy. We wszystkich salonach na klientów czeka doskonały wybór tekstyliów domowych, artykułów dekoracyjnych, a także akcesoriów łazienkowych i kuchennych. Całość oferty wyróżnia modna i zarazem bardzo różnorodna stylistyka. Home&you to marka, która słynie z częstych promocji, dzięki którym można urządzić dom małym kosztem. Nie inaczej jest tym razem - otwarcie nowych sklepów zbiegło się z rozpoczęciem Mid Season Sale. Rabaty na wybrane grupy produktów sięgają nawet 70%. Wyprzedaż potrwa do końca października. Warto się więc pospieszyć z wizytą w jednym z nowych salonów.
Adresy nowych placówek: * Kalisz - Galeria Tęcza Ul. 3 Maja 1 * Rzeszów - Millenium Hall Ul. Mjr. W. Kopisto 1 * Warszawa - Centrum Handlowe Targówek Ul. Głębocka 15

Pełną listę sklepów home&you można znaleźć na stronie: www.home-you.com

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także