Nowoczesna łazienka - Twoja intymna przestrzeń z elfa(R)

0
Nowoczesna łazienka - Twoja intymna przestrzeń z elfa(R)

Nowoczesna aranżacja łazienki to przede wszystkim minimalizm, któremu towarzyszą szlachetne materiały oraz funkcjonalność i możliwość utrzymania porządku.

Łazienka elfaJak najwięcej urządzeń i przedmiotów powinno być schowanych - pralka, suszarka, czy wszelkiego rodzaju systemy sanitarne nie mają prawa ujrzeć światła dziennego, a ręczniki czy przybory toaletowe powinny być dyskretnie ukryte. Z pomocą przychodzi elfa(R) - system do przechowywania...

... a wszystko po to, by zagwarantować intymność i dobre samopoczucie, które stały się najnowszymi trendami towarzyszącymi projektowaniu. Zmieniło się również postrzeganie łazienki, która jest dzisiaj nowym pokojem dziennym, nawet jeśli jest niewielka. Coraz częściej sięgamy po szlachetne materiały jak chociażby drewno, które w nowoczesnej architekturze i wystroju wnętrz ociepla ceramikę, beton i szkło.

Regał elfaNajnowsze trendy obecne są również w szwedzkich systemach do przechowywania elfa(R). Po pierwsze ich design to funkcjonalny minimalizm, po drugie produkty elfa(R) z linii elfa(R) décor, wykończone zostały drewnem w trzech dostępnych kolorach - brzozy, orzecha i bieli. Systemy elfa(R) swoją funkcjonalność zawdzięczają przede wszystkim możliwości dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb. Metalowe kosze można wybierać spośród trzech rodzajów wysokości, co pozwala na dopasowanie systemu do rozmiaru układanych w nich ręczników i przyborów toaletowych. Inną zaletą jest łatwość montażu systemu, który można wykonać samemu.

Pojemnik elfaWystarczy wybrać wieszany system elfa(R) - jego jedynym mocowanym elementem do ściany jest szyna pozioma BL, do niej mocowane są szyny pionowe, na których montowane są wsporniki przytrzymujące ramy koszy i półki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie trzeba wiercić otworów w całej ścianie, a ilość i wysokość koszy można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. System sprawdza się zarówno jako odsłonięta konstrukcja, jak i wypełnienie zabudowy łazienki.

Projektując łazienkę, pamiętajmy o jednym - łazienka ma być miejscem o indywidualnym wystroju, dalekim od schematu i standardowych rozwiązań. Ma być miejscem prywatnym i intymnym.

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Konkret PR

Polecamy Ci również

Zobacz także