Nowoczesne aranżacje sypialni

Nowoczesne aranżacje sypialni

Ciepłe, przytulne barwy nadają wnętrzu subtelną miękkość i czynią je ostoją spokoju odgradzającą nas od chaosu świata zewnętrznego. Inspirując się tonacjami barw proponowanymi przez Tikkurila, nadamy tym aranżacjom powabną elegancję.

Ciepły i bardzo wyrazisty brąz jest idealną barwą do wyrafinowanej aranżacji.Przypisywanie elegancji i wyrafinowanej dystynkcji jedynie ultranowoczesnym aranżacjom jest błędem. Mieszkania wypełnione miękkością naturalnych barw mogą być równie szykowne jak określane mianem minimalistycznych czy designerskich. Wystarczy pomyśleć o odpowiednim ich zestawieniu a właściwie dobrane dodatki uzupełnią koncepcję.

Tęsknota za pełnymi przytulnego wdzięku wnętrzami w naturalny sposób wzmaga się w zimowe miesiące. I choć w śnieżne i mroźne dni, otulająca miękkość ciepłych barw wnętrza staje się nadzwyczaj pożądana, taka aranżacja sprawdza się nie tylko zimą. Wnętrza w ciepłych kolorach z tonacji oferowanych przez Tikkurila, uzupełnione meblami i dodatkami o miękkich liniach i fakturach, stanowić mogą enklawę spokoju w otaczającym nas natłoku codziennych bodźców i wrażeń.

Inspiracje kolorystyczne do ciepłych, a zarazem wytwornych aranżacji znajdziemy w bogatej kolekcji farb Tikkurila Optiva. Wybrane z nich subtelne beże, brązy czy oliwkowe tonacje stworzą właściwy klimat. Mieszkanie zaaranżowane w takich barwach pozwoli na wyciszenie emocji, nabranie dystansu i skumuluje energię do działania.

Ciepły i bardzo wyrazisty brąz jest idealną barwą do wyrafinowanej aranżacji. Aby wnętrze nie stało się zbyt ciemne, warto przełamać ten intensywny kolor bielą, a także uzupełnić kompozycję odpowiednio dobranymi dodatkami i zadbać o miękkie, subtelne oświetlenie.

Beżowo-brązowa kompozycja kolorystyczna sypialni jest znakomitą bazą do stworzenia przestrzeni otulającej ciepłym, przyjaznym klimatem.Ścianę w kolorze jasnej oliwki, warto ożywić o ton ciemniejszą aplikacją z roślinnym motywem, wykonaną z użyciem szablonu.

Beżowo-brązowa kompozycja kolorystyczna sypialni jest znakomitą bazą do stworzenia przestrzeni otulającej ciepłym, przyjaznym klimatem. Przełamana błękitem i granatem tkanin, nabiera bardziej wyrazistego i eleganckiego stylu.

Ścianę w kolorze jasnej oliwki, warto ożywić o ton ciemniejszą aplikacją z roślinnym motywem, wykonaną z użyciem szablonu. Charakter aranżacji współtworzą odpowiednio dobrane jasne meble i dodatki, o miękkich kształtach i fakturach. Aby nie pozbawić tak urządzonego wnętrza subtelnej elegancji, należy unikać nadmiaru akcesoriów.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Tikkurila

Polecamy Ci również

Zobacz także