Nowoczesne meble biurowe

0
Nowoczesne meble biurowe

Praktyczne regały, pojemne szafki, a do tego niezwykle funkcjonalne biurka - nic więcej nie trzeba, by stworzyć miejsce przyjazne do pracy biurowej.

Meble BRW Office z oferty Black Red White Premium

Nowoczesny gabinet, stworzony z wykorzystaniem mebli BRW Office z oferty Black Red White Premium, to idealna alternatywa dla stylizowanych, klasycznych wnętrz i tym samym doskonała propozycja dla osób ceniących minimalistyczny design. Kolekcja BRW Office to pragmatyzm w najlepszym wydaniu.

Funkcjonalność i proste wzornictwo to cechy charakteryzujące najnowszy system mebli modułowych BRW Office z oferty Black Red White Premium. Praca w tak nowocześnie i praktycznie zaaranżowanym biurze lub gabinecie będzie czystą przyjemnością.

System BRW Office składa się z 10 funkcjonalnych elementów w kolorze 'dąb sonoma'. Wśród nich dostępne są różnej wysokości regały i szafki, które pomieszczą segregatory, dokumenty i wszelkie niezbędne akcesoria. Wygodnym rozwiązaniem, idealnym do każdego biura, jest mobilna komoda na kółkach. Biurka BRW Office w dwóch wymiarach do wyboru można łączyć za pomocą łącznika, tym samym powiększając przestrzeń do pracy. Ponadto, biurka wyposażone są w otwory, które pozawalają na uporządkowanie okablowania.

Praktycznie zaprojektowane meble BRW Office pozwalają na maksymalne wykorzystanie i harmonijne zorganizowanie przestrzeni. Poszczególne elementy systemu umożliwiają indywidualną aranżację biura i dostosowanie go do potrzeb pracujących w nim osób.

Informacje oraz zdjęcia produktów można znaleźć na stronie www.brw.com.pl w ofercie Premium.

Oceń artykuł
4,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także