Nowoczesne meble – kolekcja OKi

Nowoczesne meble – kolekcja OKi

Kolekcja mebli OKi to propozycja firmy Mebin skierowana do użytkowników ceniących nowoczesne rozwiązania i oryginalne wzornictwo.

 aranżacja mieszkania - meble OKi

Wieloelementowa kolekcja składa się z kilku rodzajów szaf, szafek, narożników z półkami, komód i panelu TV oraz stołu, stolika kawowego i kompletu krzeseł, czyli pełnego wyposażenia salonu. Ciekawym rozwiązaniem jest aż 14 rodzajów zestawów meblościanki, którą możemy skomponować według indywidualnych potrzeb i upodobań. Tak wiele wariantów wynika z modułowej funkcji i szerokiego asortymentu mebli. Bogactwo zróżnicowanych brył pozwoli równocześnie na nieomal dowolną ich kombinację umożliwiającą swobodne rozmieszczenie w przestrzeni salonu pojedynczych elementów.

komodastolik

Producent, znany z doskonałej jakości materiałów tym razem postawił na szkło i naturalną okleinę. Duże powierzchnie lekko zaokrąglonych frontów szaf, szafek i komód, wykonanych z czarnego szkła lacobel fantastycznie kontrastują z naturalną okleiną dębową blatów, cokołów  i narożników. Ten nieco futurystyczny efekt podkreślają wypukłe, eliptyczne uchwyty z czarnego niklu i jak zwykle po mistrzowsku rozegrane oświetlenie – punktowe lub rozproszone wydobywa piękno eksponowanych przedmiotów oraz podkreśla oryginalny rysunek brył. Niezwykłe możliwości zaprojektowania indywidualnej meblościanki i wykreowania niepowtarzalnego wnętrza, wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie, a także dbałość o detale są cechą charakterystyczną OKi.

meblościanka
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także