Nowoczesny pokój małego mieszkańca

Nowoczesny pokój małego mieszkańca

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych - przymierzać ubrania i buty mamy, używać ich kosmetyków i otaczać się przedmiotami, których rodzice używają na co dzień.

Kolekcja mebli niemowlęcych IVO firmy ATBSzczególnie dorastające maluchy chcąc poczuć się samodzielnie i dojrzale, zaczynają więc zmieniać swój pokój, pozbywają się dziecięcych dodatków i kolorowych zabawek, inspirację czerpiąc z pozostałych pomieszczeń domu. Nowoczesna kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB to propozycja, która pozwoli łatwo zmieniać aranżację wraz wiekiem małego mieszkańca.

Dziecięcy minimalizm

Urządzając nowoczesne mieszkanie starannie dobieramy wyposażenie wnętrza, kolorystykę i różne dodatki, tak by tworzyły one spójną stylistycznie kompozycję wpisującą się w wymogi najnowszych trendów. Coraz częściej dotyczy to również pokoju dziecka, który staje się nie tylko miejscem wesołych zabaw, ale również funkcjonalnym i stylowym zakątkiem, szczególnie jeśli mamy na myśli pokój nieco starszych dzieci. Kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB o prostej, minimalistycznej formie z pewnością sprawdzi się w tej roli. Charakteryzuje się modnym połączeniem kontrastowych kolorów, w tym przypadku klasycznego dębu i frontów w delikatnym, ciepłym odcieniu wanilii. Barwy doskonale korespondują z nowoczesnym kształtem mebli, świetnie wkomponowując się w stylistykę niemal każdego wnętrza i tworząc w nim przytulną atmosferę. Charakterystycznym elementem mebli IVO firmy ATB są gładkie fronty i brak klasycznych uchwytów, co jeszcze bardziej podkreśla ich modny design zbliżony stylistyką do mebli wykorzystywanych w salonie czy pokoju dziennym. Nowoczesne wzornictwo i uniwersalna kolorystyka kolekcji IVO sprawia, że wyposażenie będzie pasować zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki niezależnie od ich wieku. W ten sposób unikniemy częstego zmieniania umeblowania wraz z dorastaniem i zmieniającym się gustem naszych pociech. Wystarczy jedynie uzupełnić je o ciekawe i kolorowe dodatki, które w prosty sposób można będzie zastąpić nowymi, pomalować ściany na ulubiony kolor i miejsce dla małego domownika gotowe.

Nowoczesna funkcjonalność

Pokój dziecka to pomieszczenie, które pełni wiele ról - to miejsce zabaw, nauki, odpoczynku, a także garderoby. Wyposażenie tego typu wnętrza jest więc dość trudnym zadaniem, ponieważ w jednym miejscu muszą znaleźć się elementy, które sprostają tym wszystkim wymaganiom, a jednocześnie zapewnią komfort i swobodę korzystania nie zabierając niepotrzebnie przestrzeni. Komplet mebli IVO firmy ATB to rozwiązanie, które pozwoli dobrać potrzebne akcesoria i dopasować je do wielkości pomieszczenia. W kolekcji znajduje się dwu- lub trzydrzwiowa szafa, półka naścienna, regał z otwartymi oraz zamykanymi półkami, stolik nocny z szufladą, biurko z szafką i szufladą, pojedyncze łóżko, a także łóżeczko dziecięce, wygodny regał kąpielowy na kółkach i komoda z praktycznym, zdejmowanym przewijakiem, który można usunąć, gdy maluch podrośnie. Bogaty wybór elementów sprawia, że możemy umeblować zarówno pokój niemowlęcia, jak i dziecka w wieku szkolnym. W ten sposób zmieniając tylko wybrane akcesoria lub rozbudowując zestaw, bez konieczności wymiany całego wyposażenia, możemy dopasować umeblowanie, a pokój będzie rósł wraz z naszą pociechą. Co więcej, komplet mebli IVO firmy ATB charakteryzuje się klasą higieny E1, co oznacza, że materiał, z którego został wykonany jest praktycznie wolny od wydzielania szkodliwego dla zdrowia formaldehydu.

Tak, jak szybko rośnie dziecko, tak szybko zmieniają się również jego potrzeby i zainteresowania. Wraz z nimi zmieniać się również musi otoczenie, w którym maluch dorasta, a w szczególności jego pokój, czyli miejsce, w którym przebywa najczęściej. Kolekcja mebli dziecięcych IVO firmy ATB została zaprojektowana tak, by na każdym etapie rozwoju naszej pociechy zapewniać mu komfortową, przytulną i stylową przestrzeń idealną do pracy, zabawy, czy odpoczynku.

Kolekcja mebli niemowlęcych IVO firmy ATB:

Półka ścienna Głębokość: 17,5 cm Szerokość: 93 cm Wysokość: 10 cm Cena detaliczna brutto: 95 zł

Regał kąpielowy Głębokość: 49 cm Długość: 92 cm Wysokość: 95 cm Cena detaliczna brutto: 428 zł

Regał stojący Głębokość: 44 cm Szerokość: 50,5 cm Wysokość: 160 cm Cena detaliczna brutto: 479 zł

Biurko Głębokość: 55 cm Szerokość: 130 cm Wysokość: 75,5 cm Cena detaliczna brutto: 473 zł

Komoda dla niemowląt z przewijakiem Głębokość: 73 cm Szerokość: 95,5 cm Wysokość: 102 cm Cena detaliczna brutto: 720 zł

Łóżeczko dziecięce (wymiar materaca) Długość: 140 cm Szerokość: 70 cm Cena detaliczna brutto: 685 zł

Łóżko pojedyncze z szufladą (wymiar materaca) Długość: 200 cm Szerokość: 80 cm Cena detaliczna brutto: 724 zł

Szafa z półkami Głębokość: 54 cm Szerokość: 95,5 cm Wysokość: 180,50 cm Cena detaliczna brutto: 879 zł

Szafa dla dziecka Głębokość: 52 cm Szerokość: 132 cm Wysokość: 180,50 cm Cena detaliczna brutto: 1222 zł

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także