Nowoczesny sprzęt AGD

Nowoczesny sprzęt AGD

Kuchnia, jako serce domu, często jest ulubionym miejscem spotkań członków rodziny. Niepowtarzalna atmosfera kuchni, przepełniona ciepłem i aromatami sprzyja rozmowom, relacjom z bliskimi.

nowoczesne wyposażenie kuchniJednak kuchnia to nie tylko miejsce gdzie spotykają się domownicy, ale coraz częściej także miejsce spotkań towarzyskich. Eleganckie, urządzone ze smakiem kuchnie są integralną częścią strefy dziennej, dzięki czemu stają się także idealną scenerią dla przyjęć w gronie znajomych. Poza delektowaniem się potrawami przy stole, wspólne ich przygotowywanie w kuchni stało się ważnym elementem celebracji w gronie przyjaciół.

Nowoczesne sprzęty i wyposażenie kuchni są nie tylko praktyczne, ale także piękne. Producenci zlewozmywaków, armatury i sprzętów kuchennych ogromną wagę przykładają do wzornictwa swoich produktów. Nie ma zatem potrzeby ukrywania ich przed wzrokiem gości. Niektóre urządzenia, o zaskakującym kształcie, wykonane z pięknych materiałów czy nadające styl wnętrzu, stają się ozdobą kuchni i całego salonu. Dodatkowe funkcje dostępne nowoczesnych urządzeniach AGD odpowiadają na konkretne potrzeby współczesnego użytkownika. Coraz częściej spotykamy programy związane z podejmowaniem gości.

Piekarniki Franke z funkcją Kompletne Menu pomagają przygotować kompletny posiłek składający się z czterech dań w ciągu niespełna godziny. Gotowe dania wkładane są równocześnie do nagrzanego piekarnika i wyjmowane w kolejności serwowania ich na stół. Program Party, w który zostały wyposażone nowoczesne zmywarki Franke pozwalają w krótkim czasie umyć więcej szklanek i kieliszków, nawet w trakcie przyjęcia.

nowoczesna kuchnia

Oświetlenie okapów kuchennych z funkcji regulacji stopnia natężenia światła, pozwala stworzyć odpowiednią atmosferę w kuchni, a cicha praca zapewni komfort osobom przebywającym w pomieszczeniu. Równie przydatna podczas spotkań towarzyskich może okazać się także automatyczna kostkarka do lodu w lodówce.

Osoby, które lubią przyjmować gości w domu, wybierając sprzęt AGD do domu, powinny zwrócić uwagę na te funkcje, które jeszcze bardziej umilą im czas w gronie znajomych.

Oceń artykuł
3,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także