Noworoczna metamorfoza w salonie

Noworoczna metamorfoza w salonie

Początek roku - oprócz Wielkiej Zimowej Wyprzedaży - przyniósł w sklepach home&you mnóstwo ciekawych nowości. Szczególnie interesująco prezentują się dodatki i dekoracje, dzięki którym możemy odmienić nasz salon.

OK ŚWIECZNIK 29.00 PLNWraz z początkiem roku w sklepach home&you pojawiło się mnóstwo nowości. Uwagę szczególnie przyciągają dodatki i dekoracje salonowe, wśród których na pierwszy plan wysuwają się tekstylia dekoracyjne. Nowe poszewki utrzymane zostały w lekkiej, geometrycznej stylistyce (np. Scoripio, Irish czy Tornado to doskonałe propozycje dla osób ceniących proste, ale wyraźne wzory), Nie zabrakło jednak propozycji dla fanów romantycznych, kwiatowych motywów - można je odnaleźć np. na modelach Aplite, Priscilla i Vasco. Podobne inspiracje dostrzeżemy w przypadku zasłon oraz narzut (tu wyróżnia się m.in. bardzo oryginalny model Jeans).

Równie interesujące okazują się nowe artykuły dekoracyjne, które zwiastują nadchodzącą powoli wiosnę. Warto więc zwrócić uwagę na delikatne wianki z serii Pastel oraz piękne, kwiatowe modele takie, jak Blossom czy Primavera. Obok nich w dziale "Salon" pojawiły się m.in. wesołe figurki Farmanimals, oryginalne zegary (np. w kształcie roweru oraz kapsla) a także dodatki w formie oldskulowych samochodów i skuterów. Natomiast fanów odważnego designu na pewno ucieszą nowe wazony, takie jak "połamane" modele z serii Crush, bądź całkiem zaskakujące z linii Hoop i Moule.

Przy okazji noworocznych zakupów nie zapominajmy również o Wielkiej Zimowej Wyprzedaży w home&you, podczas której wybrane produkty możemy kupić z rabatem sięgającym nawet -70%. Jeśli więc marzy nam się interesująca metamorfoza w salonie, pora na wizytę w najbliższym sklepie home&you.

Oceń artykuł
4,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także