Nowość! Elegancka Kolekcja Zamkowa od firmy CAL

0
Nowość! Elegancka Kolekcja Zamkowa od firmy CAL

Zakład Stolarki Budowlanej CAL, jeden z wiodących producentów wysokiej jakości drzwi drewnianych, w sierpniu wprowadza na rynek nową serię drzwi zewnętrznych - Kolekcję Zamkową.

Model Nidzica, Kolekcja ZamkowaModele nowych skrzydeł drzwiowych to połączenie elegancji z funkcjonalnością. Przy tworzeniu nowej kolekcji projektanci CAL-a wzięli pod uwagę opinie partnerów handlowych i klientów - tak powstała kolekcja o nowoczesnym, minimalistycznym designie i przystępnej cenie.

Aby podkreślić najważniejsze wyróżniki nowej kolekcji drzwi CAL, takie jak prostota, trwałość i bezpieczeństwo, poszczególne modele skrzydeł wzięły nazwy od znanych polskich budowli zamkowych. Znajdziemy w niej m.in. drzwi Książ, Frombork, Grodziec, Czocha czy Nidzica.

Czytaj także: Drzwi drzwiom nierówne. Co wpływa na cenę skrzydeł drzwiowych wewnętrznych?

- Nową Kolekcję Zamkową stworzyliśmy z myślą o dużej liczbie klientów poszukujących trwałych drzwi o uniwersalnym wzornictwie za rozsądną cenę - tłumaczy Czesław Suski, ekspert sprzedaży z firmy CAL. - To kolejna po Kolekcji Arktycznej seria produktów, którą opracowaliśmy w oparciu o analizę trendów na rynku sprzedaży stolarki drzwiowej, spełniająca wymagania dla produktów przeznaczonych do budownictwa energooszczędnego. Podstawowym atutem drzwi z Kolekcji Zamkowej jest to, że ich wygląd i jakość wykonania nawiązują do drzwi dębowych, niemniej ceną zbliżone są do tych wykonanych z drewna sosnowego - dodaje Czesław Suski.

Model Gniew, Kolekcja ZamkowaBędzie ciepło i elegancko

Kolekcję Zamkową tworzą drzwi o tradycyjnej konstrukcji na bazie ramiaków sosnowych klejonych warstwowo. Modele nowej serii charakteryzują się doskonałą termoizolacyjnością. Drzwi posiadają skrzydła o grubości 65 mm, dodatkowo wyposażono je w próg termoizolacyjny i podwójny system uszczelek - na obwodzie skrzydła i ościeżnicy. Dzięki temu drzwi osiągają poziom termoizolacyjności już od Ud=1,0 W/m2K. Design nowej kolekcji opiera się na minimalistycznej elegancji. Skrzydła drzwi są gładkie, w niektórych przypadkach wzbogacone delikatnymi zdobieniami lub przeszkleniami.

Czytaj także: Drzwi wejściowe to wizytówka domu i mieszkania

Kolorowa jakość bez kompromisów

Wybór drzwi z Kolekcji Zamkowej firmy CAL daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości użytkowania. Charakteryzuje je solidna konstrukcja, z której wynika wieloletnia wytrzymałość oraz stabilność kształtu. Ich dużą zaletą jest także wysoka izolacyjność akustyczna. Nowe drzwi dostępne są w szerokiej palecie barw - w zależności od koloru elewacji i naszych upodobań możemy wybrać drzwi w kolorze teak, ciemny teak, orzech, stary dąb lub złoty dąb. * Cena od 2782,82 do 3027,03 zł

Kolekcja Zamkowa***

Zakład Stolarki Budowlanej CAL z siedzibą w Suwałkach istnieje na polskim rynku od 27 lat. Powstały w 1985 roku jako spółka jawna z polskim kapitałem zatrudnia obecnie ok. 120 osób.

Głównym przedmiotem działalności firmy CAL jest produkcja stolarki otworowej w zakresie drewnianych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Firma ma w swojej ofercie zarówno standardowe rozwiązania, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty.

Czytaj także: Drzwi wejściowe - zapamiętaj, zanim kupisz, czyli kilka ważnych porad

W produkcji CAL stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak szczelina wentylacyjna w drzwiach łazienkowych, wręg antywłamaniowy, systemy drzwiowe do domów inteligentnych.

Drzwi zewnętrzne Zakładu Stolarki Budowlanej CAL wytwarzane są zgodnie z normą PN-EN 14351-1. Zostały zbadane przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie w zakresie umożliwiającym dopuszczenie do obrotu i oznakowanie znakiem CE.

Produkty Zakładu Stolarki Budowlanej CAL sprzedawane są na terenie całego kraju. W wielu punktach sprzedaży dla kupujących dostępne są również usługi autoryzowanej grupy montażowej.

Oceń artykuł
3,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Zakład Stolarki Budowlanej CAL

Polecamy Ci również

Zobacz także