Nowość! Heblowane deski warstwowe firmy Chapel Parket Polska

Nowość! Heblowane deski warstwowe firmy Chapel Parket Polska

Heblowane deski warstwowe, które można montować na ogrzewaniu podłogowym, to nowość w asortymencie firmy Chapel Parket Polska. Takie podłogi oferują nieliczne firmy, które obróbkę drewna doprowadziły niemal do perfekcji. Inwestorzy mają zatem do dyspozycji zarówno materiał warstwowy szlifowany, jak i heblowany, a wszystko to w wielu interesujących barwach.

Szlifowana deska warstwowa Avance Floor w kolorze przyciemnianym białym.Do tej pory deski warstwowe z kolekcji Chapel In Between były szlifowane papierem ściernym. Teraz, za sprawą nowej metody produkcji, podłogi z tej serii (podobnie jak deski lite) są heblowane. Dzięki temu uzyskuje się wspaniałe efekty wizualne; rysunek drewna jest bardziej wyrazisty, a podłoga trójwymiarowa.

- Wszystkie podłogi Chapel Parket są produkowane z drewna dębowego. To bardzo twardy gatunek, który wymaga odpowiedniej obróbki. Teraz mamy do dyspozycji bardzo precyzyjną i ostrą maszynę do strugania; dzięki niej jakość heblowania jest tak doskonała, że nie trzeba już niczego poprawiać papierem ściernym. Heblowane deski warstwowe od heblowanych podłóg litych różnią się właściwie tylko przekrojem - wyjaśnia Paweł Bekas, ekspert firmy Chapel Parket Polska.

Czytaj także: Podłoga o wytwornej barwie gorzkiej czekolady - deski podłogowe iFLOOR z Wenge

Dotychczas klienci firmy mieli do dyspozycji dwie różne palety kolorów; jedną dla desek warstwowych, drugą - dla litych. Obecnie nie ma takiego podziału; inwestor zainteresowany podłogami Chapel Parket wybiera dowolny kolor i wskazuje rodzaj materiału (lity lub warstwowy). Zastosowanie precyzyjnego urządzenia pozytywnie wpływa zarówno na wygląd deski, jak i na jej użyteczność. - Otwarcie porów drewna sprawia, że olej może wniknąć głębiej. W efekcie uzyskuje się bardzo ładny kolor, a drewno jest lepiej zabezpieczone. Dodatkową zaletą heblowanego materiału jest naturalne wypełnienie sęków - dodaje P. Bekas.Heblowana deska warstwowa Chapel In Between, kolor przyciemniany biały.Nowa propozycja firmy Chapel Parket Polska cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.

- Podłogi z kolekcji Chapel In Between zawsze były popularne, inwestorzy często o nie pytają. Teraz obserwujemy jeszcze większe zainteresowanie; te deski po prostu się podobają. Poza efektami wizualnymi, podłogi wyróżniają się walorami użytkowymi. Te czynniki wpływają na popularność naszych desek warstwowych, czego potwierdzeniem są wyniki sprzedaży - przekonuje ekspert.

Czytaj także: Estetyka i trwałość lakierowanych parkietów drewnianych

Oprócz desek do dyspozycji klientów są także heblowane, warstwowe kasetony oraz klepki podłogowe. Elementy te także można montować na ogrzewaniu podłogowym.

Wszystkie kolekcje podłóg Chapel Parket, w tym elementy z serii Chapel In Between, są dostępne w autoryzowanych salonach sprzedaży. Lista i adresy sprzedawców znajdują się na stronie internetowej firmy w zakładce "Dystrybutorzy".

- Wprowadzenie na rynek heblowanych desek warstwowych nie oznacza jednak, że materiał szlifowany nie będzie już dostępny. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, dlatego w naszej ofercie znajdują się także deski z kolekcji Avance Floor. Seria obejmuje szlifowane deski w ośmiu kolorach do wyboru. Barwy te są zupełnie inne od kolorów desek heblowanych. Inwestor zainteresowany montażem drewna na ogrzewaniu podłogowym może więc wybrać materiał warstwowy szlifowany lub heblowany, a następnie wybrać odpowiedni kolor. Nasza oferta jest na tyle bogata, że każdy z pewnością znajdzie idealną dla siebie podłogę - podsumowuje Paweł Bekas.

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Chapel Parket Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także