Nowość Laveo idealna do kuchni drewnianych. Madagaskar -...

Nowość Laveo idealna do kuchni drewnianych. Madagaskar -...

Zlewozmywaki granitowe podbijają serca Polaków. Już nie tylko te najpopularniejsze w formie komory z ociekaczem, ale również duże - dwukomorowe coraz częściej można spotkać na półkach sklepowych.

Zlew granitowy Madagaskar marki LaveoMimo, że dwukomorowy zlew granitowy może wydawać się monumentalny, w przypadku dobrze urządzonej kuchni nie obciąża wielkością przestrzeni blatu i nie staje się postacią pierwszoplanową kuchni.

Czytaj także: Nowość Laveo: biały zlew Havana. "Biały kruk" wśród granitów

Rodzina zlewów granitowych Madagaskar Laveo wzbogaciła się o wersję dwukomorową. Można go kupić w kolorze klasycznego beżu i czerni. Beżowy Madagaskar będzie świetnie wyglądał w dużych kuchniach, gdzie meble i elementy wyposażenia wykonane są z drewna lub materiałów stylizowanych na drewno. Czarny sprawdzi się najlepiej w nowoczesnych kuchniach "w szachownicę", czyli z dominującymi motywami czerni i bieli. Madagaskar świetnie komponuje się z dużymi, masywnymi bateriami gresogranitowymi lub chromowanymi o kształtach litery "L". Polecany jest szczególnie użytkownikom nie posiadającym zmywarek ze względu na dużą przestrzeń zmywania w dwóch głębokich komorach.

Jaki zlewozmywak

granitowy
wynik głosowania
42,5%
stalowy
wynik głosowania
30%
z konglomeratu
wynik głosowania
27,6%

Ilość oddanych głosów: 384

Czytaj także: Puerto stworzony z myślą o mikro kuchniach. Zlew z opcją dodatkowego blatu

Zlewozmywak jest produkowany w Polsce. Posiada 10 lat gwarancji, a jego wymiary to 780 x 440 mm. Wykonany jest w 80 proc. z minerałów i w 20 proc. z żywic poliestrowych, które gwarantują mu bardzo wysoką odporowość na różnicę temperatur, zadrapania (np. sztućcami) i uderzenia. Można go kupić w Leroy Merlin i niektórych salonach wyposażenia kuchni na terenie całego kraju.

Oceń artykuł
3,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także