Nowość w ofercie First Austria - ekspres ciśnieniowy do kawy

Nowość w ofercie First Austria - ekspres ciśnieniowy do kawy

Trudno wyobrazić sobie początek dnia bez filiżanki dobrej kawy. Kremowa pianka, delikatna konsystencja i niepowtarzalny smak natychmiast wprawiają w dobry nastrój.

Ekspres ciśnieniowy FA 5475-1 marki First AustriaZ pomocą nowego ciśnieniowego ekspresu do kawy marki First Austria przygotowanie ulubionego napoju potrwa dosłownie chwilę.

Kawa rozpuszczalna nie smakuje tak dobrze, jak przygotowana z pomocą ekspresu ciśnieniowego. Nie zawiera także odpowiedniej ilości przeciwutleniaczy, które są niezbędne organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. W przypadku kilkuosobowej rodziny, w której każdy z domowników ma swoje kawowe zwyczaje, użycie ekspresu ciśnieniowego pozwoli cieszyć się smakiem ulubionego espresso lub cappuccino w dowolnym momencie. W urządzeniu marki First Austria woda podgrzana do około 90°C przepływa pod ciśnieniem 4 barów przez sitko, w którym znajduje się zmielona kawa, prosto do dzbanka. Dzięki dyszy do spieniania mleka można dodatkowo przygotować lekką piankę, która nadaje kawie wyjątkowego aromatu. Ekspres austriackiego producenta wyposażono ponadto w termiczny dzbanek, dłużej utrzymujący wyższą temperaturę ulubionego napoju. Ekspres ciśnieniowy marki First Austria z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych form. Ergonomiczny kształt urządzenia i przyjazne wzornictwo sprawiają, że urządzenie będzie się dobrze komponowało w każdej kuchni. Sprzęt zawiera polską instrukcję. W przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja.

Parametry FA 5475-1: - pojemność: 4 kubki - 4 bar - system ciśnieniowy do espresso - włącznik funkcyjny - wyjmowany pojemnik na wodę - dysza do spieniania - moc: 800W

Cena: 130 zł

Więcej informacji na stronie producenta: www.first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Publicon

Polecamy Ci również

Zobacz także