Nowości produktowe marki AURATON na początek sezonu grzewczego

0
Nowości produktowe marki AURATON na początek sezonu grzewczego

Na dobry początek sezonu grzewczego 2012-2013 w ofercie regulatorów temperatury AURATON firmy LARS pojawiły się nowe urządzenia - AURATON 2030 oraz AURATON 2030 RTH.

Nowy przewodowy regulator temperatury AURATON 2030AURATON 2030 i AURATON 2030 RTH to supernowoczesne, tygodniowe i programowalne regulatory temperatury w wersji przewodowej i bezprzewodowej. Oba modele pozwalają na zaprogramowanie aż do 8 różnych temperatur w ciągu dnia, z dokładnością co do minuty. Urządzenia pracują w cyklu tygodniowym, dlatego możemy ustawić 8 poziomów temperatury nie tylko dla każdego dnia powszedniego, ale także w sobotę i w niedzielę.

Czytaj także: Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu w kolejnym sezonie grzewczym?

Nowy bezprzewodowy regulator temperatury AURATON 2030 RTHMamy do dyspozycji również 3 dodatkowe tryby temperatury - ręczny, urlopowy i przeciwzamrożeniowy oraz funkcję kalibracji wskazań temperatury. Ponadto nowe produkty zostały wyposażone w czytelne wyświetlacze LCD, z podświetleniem w 3 kolorach do wyboru.

Czytaj także: Auraton 2025 RTH - bezprzewodowy i energooszczędny regulator temperatury

Najnowsze modele marki AURATON wyróżniają się zaawansowaną technologią oraz niezwykłą funkcjonalnością. To wyjątkowo energooszczędne i niezawodne urządzenia, które sprawią, że zarządzanie temperaturą w domu mieszkaniu czy biurze będzie jeszcze bardziej efektywne i komfortowe.

Zapraszamy na stronę www.auraton.pl

Oceń artykuł
3,60 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Yasna Communications

Polecamy Ci również

Zobacz także