Nowy dekor zlewozmywaków Schock

Nowy dekor zlewozmywaków Schock

Firma CCI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor zlewozmywaków niemieckiej marki Schock, wzbogaciła swoją ofertę o nowy apetyczny odcień Chocolate. Czekoladowy kolor dostępny jest dla wybranych zlewozmywaków podwieszanych i wpuszczanych w blat, a także dla baterii granitowych.

Zlewozmywak Soho N-100 Small i Soho N-150 w nowym apetycznym odcieniu ChocolateHistoria czekolady sięga niemal trzech tysięcy lat. Od tego czasu samo słowo czekolada prawie wszystkim kojarzy się z czymś miłym zarówno dla naszego podniebienia jak i naszej duszy. Taki też cel chcieli osiągnąć projektanci zlewozmywaków niemieckiej marki Schock, wprowadzając nowy kolor zlewozmywaków i baterii zlewozmywakowych Cristadur(R) o apetycznej nazwie Chocolate.

Kuchnia w SCHOCKującym kolorze Chocolate

Kolor Chocolate wyróżnia się spośród brązów swoją zdecydowaną barwą, która na myśl przywodzi ciemną, gorzką czekoladę. Nowy odcień Chocolate przemawia za dyskretną klasyką i dobrze prezentuje się otoczeniu stonowanych barw - bieli, ecru czy też beżów. Podkreśli on nowoczesne wnętrze i będzie stanowić niebanalny kontrast z jasną kolorystyką mebli, blatów bądź sprzętów AGD. Dodatkowo, ciemna tonacja zlewozmywaków Chocolate marki Schock subtelnie wyeksponuje prawdziwe piękno jasnej kuchni. Warto podkreślić, że firma CCI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor marki Schock, wprowadziła również na rynek baterie zlewozmywakowe w tym samym kolorze, dzięki czemu całość będzie stanowić eleganckie rozwiązanie.

Zlewozmywak Soho N-100 Small i Soho N-150 w nowym apetycznym odcieniu ChocolateMateriał Cristadur(R) - poczujesz różnicę

Zlewozmywaki oraz baterie zlewozmywakowe marki Schock w nowej kolorystyce Chocolate zostały wykonane z materiału Cristadur(R). Charakteryzuje się on wyjątkowo gładką powierzchnią, która powstaje dzięki efektowi Nanoclean. W wyniku skomplikowanego procesu nanotechnologicznego powierzchnia jest zdecydowanie twardsza, a w dotyku przypomina jedwab. Materiał Cristadur(R) jest wysoce odporny na uszkodzenia, zadrapania oraz działanie chemikaliów. Dodatkowo, został wzbogacony o formułę Antibac, polegającą na dodaniu naturalnych jonów srebra do masy granitowej, co skutecznie pozwala zapobiec rozwojowi baterii aż w 95 %. Dzięki temu pielęgnacja zlewozmywaka i baterii staje się jeszcze łatwiejsza.

***

"Pokoloruj Twój świat"- nowa oferta promocyjna CCI Sp. z o.o. Firma CCI Sp. z o.o., wyłączny dystrybutor niemieckiej marki Schock, wprowadziła nową ofertę promocyjną "Pokoloruj Twój świat". Obejmuje ona zlewozmywaki Crystalite+(R), Cristadur(R), baterie i akcesoria firmy Schock, także w nowym kolorze Chocolate.

Dystrybutor: CCI Sp. z o.o., ul. Robotnicza 69, Długołęka k. Wrocławia, Tel. (71) 346 78 02 www.schock.cci.com.pl

Firma CCI Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku, a od 1996 roku jako Generalny Dystrybutor, zajmuje się sprzedażą niemieckich zlewozmywaków kompozytowych Schock wykonanych z materiału Granit Cristalite(R) i Cristadur(R).

Firma CCI Sp. z o.o. prowadzi również działalność usługową obejmującą m.in.: - dystrybucję materiału okładzinowego Corian i Montelli koncernu DuPont - produkcję i sprzedaż mebli dla biur, banków, hoteli, itp. - usługi projektowe w ramach działalności "Biura projektów i ekspertyz budowlanych"

Oceń artykuł
4,11 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: GutPR

Polecamy Ci również

Zobacz także