Obrazy ścienne - styl wnętrza

Obrazy ścienne - styl wnętrza

Obraz jest jedna z najstarszych, ale i najpiękniejszych dekoracji sciany. Pozwala w krotkim czasie odmienić wystrój pomieszczania, a także w atrakcyjny sposób zagospodarować wolną przestrzeń. Dlatego Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych - poszerza ofertę o rozmaite dekoracje, w tym obrazy, ktore nadadzą wnętrzu charakteru.

obrazy do salonu

"Jeśli ktokolwiek chce mnie zrozumieć, powinien patrzeć na moje obrazy" (Gustaw Klimt). Cytat ten możemy odnieść do nas samych. Wszystkie dekoracje, ktore znajdują się w domu, odzwierciedlają naszą osobowość. Dzięki nim czujemy się dobrze i lubimy przebywać w ich otoczeniu.

Obrazy, ktore znajdziemy w ofercie Dekoria.pl, to subtelne połaczenie klasyki z nowoczesnością. Grube ramy, a w nich płotna przedstawiające naturę, ludzi czy współczesne motywy graficzne. Bez względu na to, ktore wybierzemy, warto zastanowić się nad tym, jak zamierzamy rozmieścić je na scianie. Chcąc uzyskać ciekawą kompozycję i wykorzystać w pełni całą wolną przestrzeń, wykorzystaj kilka prostych trików dekoratorskich.

aranżacja kuchniNajważniejsze, by zawiesić obrazy na odpowiedniej wysokości, czyli tej, z ktorej będą oglądane. Obrazy, ktore zamierzamy rozmieścić nad meblami, nie tylko ozdabiają, ale także porządkują wnętrze. Dlatego ich wielkość powinna być proporcjonalna do dekorowanej przestrzeni. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie dzieł pochodzących z tej samej serii, dopasowanych do siebie tematyką czy kolorystyką. Oprawione w takie same ramy i zawieszonej na jednej wysokości, wprowadzą do mieszkania ład i symetrię.

Dobry pomysł to początek pięknej historii wystroju mieszkania. Historii, ktorą tworzą dodatki, nadające klimat i budujące prawdziwie domową atmosferę.

Oceń artykuł
3,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dekoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także