Odmień swój duży pokój! Bezpłatne warsztaty z aranżacji...

Odmień swój duży pokój! Bezpłatne warsztaty z aranżacji...

Duży pokój to nie tylko miejsce, gdzie odpoczywamy, ale również wizytówka naszego domu. To tu spędzamy wolny czas z rodziną, oglądamy telewizję i przyjmujemy gości. Dlatego warto zadbać, by odzwierciedlał on styl i charakter domowników, a przy tym był wygodny i funkcjonalny.

Warsztaty "Odmień swój duży pokój" w IKEIJak to zrobić, podpowie znana projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna Olimpia Ajakaiye podczas bezpłatnych warsztatów w IKEA Kraków.

Warsztaty "Odmień swój duży pokój" to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy poszukują nowych inspiracji i rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu w ramach jesiennej akcji IKEA "Duży pokój - aż chce się wracać", która w krakowskim sklepie trwa od 19 listopada do 24 grudnia.

Dobry czas na zmiany

Coraz niższe temperatury i nieprzyjemna aura za oknem zachęcają wręcz do zaszycia się w domu i odpoczynku na miękkiej sofie. Zanim jednak poddamy się jesiennej słocie, spróbujmy nadać dużemu pokojowi nieco więcej ciepła.

Czytaj także: Stylizacja wnętrz - profesja czy hobby? Kursy w szkole Educoncept

- Oprócz wygodnych i odpowiednio usytuowanych mebli, bardzo ważne są również starannie dobrane dodatki oraz właściwe oświetlenie pokoju - mówi Olimpia Ajakaiye, która prowadzi warsztaty w IKEA Kraków. - Podczas zajęć podpowiadam m.in., jak zaaranżować duży pokój, by był piękny, a zarazem funkcjonalny oraz jak stworzyć inspirujące wnętrze za pomocą tkanin. Będę również starała się pomóc uczestnikom warsztatów odnaleźć ich własny styl i preferencje w urządzaniu wnętrz - dodaje.

- Duży pokój to najbardziej reprezentacyjna część domu. Tu odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, bawimy się, a także poruszamy ważne rodzinne tematy. Dlatego warto szczególnie zadbać o tę przestrzeń. W IKEA Kraków znajdziemy wszystko, co potrzebne, by zmienić duży pokój w piękne i funkcjonalne wnętrze, w którym możemy zarówno zrelaksować się, jak i przyjąć gości - mówi Anna Knapik, Kierownik Marketingu IKEA Kraków. - Dodatkowo do końca trwania akcji oferujemy naszym Klientom raty 0% na wszystkie sofy, fotele, regały, stoliki kawowe, stoły i krzesła - dodaje.

Czytaj także: Nowoczesna, otwarta, podążająca za najnowszymi trendami. To portret krakowskiej... kuchni!

Harmonogram warsztatów

Bezpłatne warsztaty "Odmień swój duży pokój" odbywają w poniedziałki i środy w godz. od 09:00 do 11:30 w Dziale Sof (I piętro) IKEA Kraków. Najbliższe zajęcia planowane są na środę, 28 listopada. Kolejne odbędą się: 3 grudnia, 5 grudnia, 10 grudnia, 12 grudnia, 17 grudnia i 19 grudnia. Prowadzone są w kilkunastoosobowych grupach. Na warsztaty można zapisać się poprzez formularz on-line na stronie www.IKEA.pl/Krakow. Wymagane jest podanie nr karty IKEA FAMILY. Osoby, które nie są członkami IKEA FAMILY, mogą przystąpić do klubu przed zapisem. Rejestracja jest bezpłatna i trwa kilka minut.

Oceń artykuł
3,13 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: IKEA

Polecamy Ci również

Zobacz także