Odmień swoją kuchnię i łazienkę z pomocą nowych farb Śnieżka

Odmień swoją kuchnię i łazienkę z pomocą nowych farb Śnieżka

Kuchnia i łazienka w wymarzonym kolorze? Dzięki wykorzystaniu farby Śnieżka Kuchnia-łazienka BAZA, która właśnie pojawiła się na rynku, możesz pomalować wnętrza zgodnie z własną fantazją. Nowa farba pozwala na spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań kolorystycznych!

Farba dostępna w systemie kolorowania Śnieżka umożliwia uzyskanie barwnych aranżacji wnętrza i charakteryzuje się bardzo dobrymi walorami użytkowymi. Zróżnicowana kolorystyka pozwala na idealne dopasowanie farby do wyglądu i charakteru danego pomieszczenia oraz na uzyskanie estetycznej powłoki malarskiej odpornej na zmywanie i szorowanie. W ramach systemu kolorowania Śnieżka możemy uzyskać aż 95 kolorów farby Śnieżka Kuchnia-łazienka BAZA, według notacji NCS. Szeroka gama kolorystyczna stanowi uzupełnienie oferty farby Śnieżka Kuchnia-łazienka, dostępnej w gotowych kolorach.

Czytaj także: Ekspresowa metamorfoza wnętrza - malowanie jednej ściany

Śnieżka Kuchnia-łazienka BAZA

Dzięki swoim właściwościom, biostatyczna farba Śnieżka Kuchnia-łazienka BAZA pozwala na uzyskanie powierzchni o zwiększonej odporności na wilgoć, a dodatek czystego srebra powoduje, że farba hamuje rozwój bakterii i grzybów, optymalizując tym samym higienę powietrza w pomieszczeniach, w których zazwyczaj spędzamy tak wiele czasu. Właściwości biobójcze produktu zostały potwierdzone laboratoryjnie.

Innowacyjność farby Śnieżka Kuchnia-łazienka BAZA podkreśla nowy wygląd opakowania, który w atrakcyjny i czytelny sposób prezentuje główne jej zalety, wyraźnie eksponując wyjątkową właściwość, jaką jest zawartość czystego srebra.

Warto pomyśleć o odświeżeniu wnętrz kuchni i łazienek, szczególnie, że za oknem coraz częściej spogląda na nas zwiastujące zbliżającą się małymi krokami wiosnę słońce...

Oceń artykuł
4,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także