Odporne na zimno dodatki do produktów Ceresit - od teraz...

Odporne na zimno dodatki do produktów Ceresit - od teraz...

Na polskim rynku dostępne są już się innowacyjne preparaty przeciwmrozowe Ceresit CT 240 i CT 280 do tynków, farb, oraz klejów. Dodane do szerokiego asortymentu produktów chemii budowlanej, umożliwiają prace remontowe nawet w temperaturze 0 oC. To nowoczesne rozwiązanie pozwoli wykonać lub dokończyć pracę budowlane, bez względu na porę roku oraz panujące warunki atmosferyczne.

Produkty mrozoodporne CeresitNa rynku pojawiła się nowa linia produktowa marki Ceresit, umożliwiająca prace przy ocieplaniu budynków nawet wtedy, gdy temperatura spada do 0 OC. Innowacyjne, mrozoodporne komponenty zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy zmuszeni są do renowacji obiektu poza sezonem. To pierwsze takie rozwiązanie w ofercie wiodącego producenta chemii budowlanej.

Czytaj także: Tynki i farby elewacyjne z efektem drewna - naturalny wygląd i trwałość

Główną zaletą nowych produktów jest ich użyteczność. Wykonawca może prowadzić prace praktycznie przez cały rok, tym samym znikają ograniczenia czasowe, będące zmorą każdej ekipy budowlanej. Preparaty mrozoodporne marki Ceresit są niezwykle łatwe w użyciu. Wystarczy w odpowiednich proporcjach wymieszać je z tynkiem, farbą lub klejem, a materiał po kilku minutach jest gotowy do użycia. Czytaj także: Ceresit VISAGE - nowoczesny design ceni naturalne materiały. Unikalna linia tynków i farb elewacyjnych

Produkty mrozoodporne CeresitPierwszy z produktów, preparat CT 240 Winter, sprawdzi się jako dodatek do cienkowarstwowych tynków oraz farb elewacyjnych marki Ceresit. Co ważne, jego zastosowanie, w żaden sposób, nie wpływa niekorzystnie na efekt końcowy aplikowanych materiałów. Może być stosowany w wyjątkowo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, kiedy temperatura spada nawet do 0 OC.

Czytaj także: Kładzenie tynków i farb elewacyjnych - wszystko, co powinieneś wiedzieć

Druga nowość produktowa to Ceresit CT 280 Winter, przeznaczony do zapraw i klejów, dzięki której możliwe jest prowadzenia prac budowlanych na zewnątrz budynku nawet późną jesienią lub wczesną wiosną przy temperaturach bliskich 0 OC.

- Prace budowlane pod gołym niebem zawsze są uzależnione od warunków pogodowych, przez co możliwość ich ukończenia na czas staje pod znakiem zapytania. Dlatego firma Henkel opracowała nową formułę dodatków przeciwmrozowych umożliwiającą inwestorom prowadzenie budowy nawet w chłodniejsze dni - mówi mgr. Inż. Tomasz Zembrowski, z Henkel Polska.

Produkty mrozoodporne Ceresit

Oceń artykuł
3,80 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: mk

Polecamy Ci również

Zobacz także