Odświeżacze powietrza – bezpiecznie i świeżo

Czy wiesz, że odświeżacze powietrza w aerozolach zawierają szkodliwe gazy? Przy częstym używaniu mogą powodować bóle głowy, reakcje alergiczne i działać podrażniająco na naszą skórę. Dlatego, gdy chcesz przywrócić świeżość i piękny zapach w mieszkaniu, lepiej wybierz te odświeżacze, których receptura jest bezgazowa.

Odświeżacze powietrza klasy premium to stosunkowa nowość na rynku. Produkty wyróżnia zarówno zastosowany rozpylacz, który gwarantuje ciche i komfortowe użytkowanie, jak i fakt, że szkodliwy gaz zastąpiono skompresowanym powietrzem. Dzięki takiej formule, środki są bardziej przyjazne dla środowiska i może je stosować bezpiecznie nawet w domu pełnym dzieci.
Charakterystyczna dla produktów jest pojawiająca się podczas stosowania mgiełka. Przybiera ona delikatną, klarowną formę pozbawioną kropelek wody. Właśnie dlatego odświeżacze można rozpylać zarówno w powietrze, jak i stosować na tkaniny. Użyjesz ich do odświeżenia na przykład zasłon, firan, poduszek, obić kanap i innych. Środki nie pozostawią mokrych śladów po użyciu, będą więc stanowić doskonały sposób nie tylko na odświeżanie powietrza, ale także eliminowanie przykrych zapachów występujących na tkaninach.

Czy na rynku znajdziemy takie odświeżacze? Tak. To na przykład Brait Mist Air bazujące na recepturze pozbawionej gazów. Środki zawierają specjalne kompozycje dzięki którym skutecznie zneutralizujesz przykre zapachy występujące zarówno w powietrzu, jak i na tkaninach. Brait Mist Air dostępne są w trzech wariantach zapachowych – Oriental Flowers (kwiaty orientu), Spring Morning (wiosenne kwiaty) oraz Home Garden (domowy ogród). Odświeżacze kosztują ok. 8,99 zł (275 ml).

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Brait

Zdjęcia: Fotolia

Polecamy Ci również

Zobacz także