Odświeżacze powietrza o zapachach, które inspirują

Odświeżacze powietrza o zapachach, które inspirują

Z nowymi zapasami do automatycznych odświeżaczy powietrza od Brait twoje mieszkanie może zmienić się nie do poznania. Rozpyl wybrany wariant i przenieś się na nadmorską plażę, ogrodu pełnego kwitnących kwiatów, do sadu wypełnionego soczystymi owocami lub stwórz własne, domowe spa.

Brait Refill Spray to nowe wkłady do automatycznych odświeżaczy powietrza o wariantach zapachowych zaczerpniętych z natury. Inspirują do działania, pobudzają wyobraźnię, budzą pozytywne skojarzenia – tylko od ciebie zależy, w jaki nastój wprawi cię wybrany zapach. A wariantów jest aż osiem.

wkłady do automatycznych odświeżaczy

Gdy lubisz subtelne linie kwiatowe, koniecznie sprawdź Brait Refill Spray o zapachach Paradise Flowers, Moon Garden i Oriental Garden. Podobnie ekscytujące są nuty owocowe będące eksplozją soczystych aromatów. Gdy masz ochotę na takie linie, wypróbuj warianty Tropical Essence oraz Exotic Fruits. Z Ocean Breeze przeniesiesz się do lata spędzanego nad morzem, a z wariantami Relaxing Moments lub Choco Dream stworzysz atmosferę domowego spa.

odświeżacze powietrza

Oprócz inspirujących zapachów, Brait Refill Spray wyróżnia formuła 3in1 Air Care. Dzięki recepturze odświeżacze działają kilku torowo. Z jednego strony nawilżają powietrze, a z drugiej – neutralizują i pochłaniają nieprzyjemne wonie.

świeży zapach w domu

Brait Refill Spray pasują do większości automatycznych odświeżaczy powietrza dostępnych na rynku. Wkłady występują w pojemnościach 250 ml za cenę ok. 11,99 zł. Starczają na ok. 60 dni regularnego stosowania.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Patrycja Nowak

Źródło: Brait

Polecamy Ci również

Zobacz także