Ogród Libet Design zaprasza na cyfrowy spacer

Ogród Libet Design zaprasza na cyfrowy spacer

Zanim trafisz tu osobiście - usiądź wygodnie przed komputerem, wejdź do aplikacji i rozejrzyj się. Znajdziesz przedsmak tego, co spotka cię tutaj na żywo.

Cyfrowy spacer po ogrodzie Libet Design w ŁodziOgród Libet Design w Łodzi to ponad dwa i pół tysiąca metrów kwadratowych niezwykłej ekspozycji, gdzie oryginalna mała architektura i nowoczesne nawierzchnie w otoczeniu zieleni tworzą szereg zróżnicowanych stref ogrodowych. Każda z nich to realizacja wyjątkowego, inspirującego projektu, który skutecznie zmienia "typowe" podejście do kostki brukowej.

Czytaj także: Dobry czas na podniesienie kwalifikacji - nowo otwarty ogród Libet Design

W każdej ze stref umiejętnie wpasowane w naturalną roślinność nawierzchnie i elementy małej architektury (ścianki, murki, strumienie, schody i tarasy) łamią projektowe konwencje i ograniczenia, skutecznie otwierają oglądających na nowe pomysły. Plastyczność i możliwości użytych materiałów mogą niejednego mocno zaskoczyć. Zanim przyjdzie wiosna i zajrzysz tu osobiście - zaczerpnij inspiracji, podpatrz ciekawe rozwiązania, znajdź swój własny pomysł na ogród.

Czytaj także: Projekt ogrodu i otoczenia domu - zadbaj o wygląd przestrzeni wokół domu [GALERIA]

Teraz interaktywna prezentacja umożliwia cyfrowy spacer po ogrodzie. Jak w rzeczywistości możemy krok po kroku zwiedzić każdą z ośmiu zaaranżowanych stref, rozejrzeć się dokładnie dookoła, przyglądać szczegółom i je "dotykać".

Zapraszamy na wirtualny spacer: libet.cyfrowyspacer.pl/Cyfrowy spacer po ogrodzie Libet Design w ŁodziCyfrowy spacer po ogrodzie Libet Design w Łodzi

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: a.cichosz@n-b.com.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także