Ogród w stylu skandynawskim

Ogród w stylu skandynawskim

W dobie obecnych trendów krążących wokół minimalistycznego stylu domów i ogrodów standardowe materiały budowlane nie spełniają już swojego zadania.

designerska kostka brukowa

Pasjonaci nowoczesnej architektury poszukują nietypowych kształtów, które zachwycają doskonałością formy. W odpowiedzi na obecne trendy krążące wokół prostoty i minimalizmu na rynku pojawiła się nowa marka Modern Line łącząca innowacyjne rozwiązania technologiczne z nowoczesnym designem.

Dziś przedstawiamy DESIGN - designerską kostkę brukową należącą do linii ekskluzywnych produktów nawierzchniowych Modern Line. Kostka wyróżnia się na tle pozostałych nieregularną linią brzegową. Jej dynamiczne brzegi oraz płaska powierzchnia nadają nawierzchni nieco intrygujący wygląd, zachowując jednocześnie minimalistyczny i niepowtarzalny styl. Wzór składa się z 13 elementów pakowanych łącznie. Dzięki zastosowanej technologii kostkę można używać nie tylko na tarasach czy alejkach ogrodowych, ale także na podjazdach i parkingach przeznaczonych dla samochodów osobowych. Kostka DESIGN połączona z wyobraźnią i kreatywnością wizjonerów nadaje nawierzchni niebanalny styl.

W ofercie Modern Line możemy znaleźć także płyty Cube, Solid i Style oraz kostki Perfect.

Wszystkie produkty objęte są 5-letnią gwarancją.

Oceń artykuł
4,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: modernline@bruk.info.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także