Okap Franke Bridge: funkcjonalność i niebanalne wzornictwo

0
Okap Franke Bridge: funkcjonalność i niebanalne wzornictwo

Okap jest urządzeniem, od którego zależy komfort pracy w kuchni oraz wygodny odpoczynek w salonie w przypadku gdy kuchnia łączy się ze strefą dzienną.

Okap Franke Bridge świetnie wygląda w nowoczesnej kuchniFranke Bridge to model, który charakteryzuje przede wszystkim wysoka wydajność pracy. Wyposażony w 17 biegów oraz bieg intensywny osiąga maksymalną wydajność na poziomie 840m3/h. Dzięki zastosowanej technologii SIL-K (Silent-Key) jest także niezwykle cichy, sprawdzi się zatem w otwartych kuchniach.

Czytaj także: Kuchenne trendy kolorystyczne - jakie są najnowsze trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz?

Bridge to wyjątkowy model okapu połączonego ze szklanym zintegrowanym panelem ściennym, dostępnym w dwóch uniwersalnych kolorach: czarnym i białym. Połączenie najwyższej jakości stali szlachetnej ze szkłem daje szerokie możliwości aranżacyjne. Wykorzystane materiały są wyjątkowo wytrzymałe i doskonale komponują się z zabudową kuchenną oraz innymi elementami wyposażenia kuchni jak zlewozmywak czy armatura. Okap Franke Bridge, zaprojektowany z myślą o osobach ceniących funkcjonalność i niebanalne wzornictwo, zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Cena 6499 zł.

Oceń artykuł
3,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także