Okap Franke Maris odznaczony Złotym Godłem Jakości QI 2012

0
Okap Franke Maris odznaczony Złotym Godłem Jakości QI 2012

Okap Franke Maris, decyzją kapituły konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2012, organizowanego przez Forum Biznesu, otrzymał Złote Godło w kategorii QI PRODUCT.

Okap Franke Maris odznaczony Złotym Godłem Jakości QI 2012Najwyższa Jakość Quality InternationaI to konkurs skierowany do małych, średnich i dużych firm reprezentujących wszystkie sektory gospodarki, które łączy troska o najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług. Organizowany przez Forum Biznesu, z roku na rok odnotowuje coraz większą popularność wśród przedsiębiorców, którzy ubiegają się o Złote Godło QI.

Okap Maris cechuje nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność i łatwość obsługi. Energooszczędny silnik gwarantujący wysoką wydajność oraz cicha praca to kolejne atuty tego urządzenia.

Czytaj także: Okap Franke Maris otrzymał prestiżową nagrodę iF product design award 2012

Złote Godło Najwyższa Jakość QI 2012 jest kolejnym, po nagrodzie iF product design awards 2012, wyróżnieniem dla okapu Maris przyznanym w tym roku, które potwierdza wyjątkową jakość i wzornictwo produktu.

Okapy Maris dostępny jest w szerokościach 60 i 90 cm oraz wykończeniach: białe szkło, czarne szkło oraz czarne szkło ze stalą. Ceny od 2299 do 2499 zł.

Więcej informacji o nagrodzonym okapie na www.franke.pl

Oceń artykuł
3,57 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także