Okap Franke Maris otrzymał prestiżową nagrodę iF product...

0
Okap Franke Maris otrzymał prestiżową nagrodę iF product...

W tegorocznej edycji konkursu iF product design award, przywilej posługiwania się znaczkiem iF przypadł okapom Franke z linii Maris.

Okap Franke MarisLinia okapów Franke Maris, która właśnie wchodzi na nasz rynek, charakteryzuje się oszczędnymi, prostymi formami i gładkimi powierzchniami. Subtelne wzornictwo urządzenia zostało zauważone i docenione przez jury prestiżowego konkursu iF produkt design award 2012.

Czytaj także: Nowe okapy wertykalne w ofercie Franke - dbaj o czystość kuchni!

Nowe modele okapów Maris urzekają modnym, nowoczesnym designem, wydajnością oraz łatwością obsługi. Zostały zaprojektowane do pracy w obiegu zamkniętym, jednak można z nich korzystać także w obiegu otwartym. Maris zachwyca nie tylko wzornictwem, ale także zastosowaną technologią. Ma wszystkie funkcje jakich możemy oczekiwać od nowoczesnego okapu: energooszczędny silnik, praktyczne oświetlenie halogenowe z funkcją przyciemniania, wyłącznik czasowy oraz wygodne sterowanie Touch Control. Dzięki zasysaniu krawędziowemu, okapy Franke Maris są wydajne, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca w kuchni.

Czytaj także: Okap Franke Bridge: funkcjonalność i niebanalne wzornictwo

Atrakcyjny projekt, wysoka jakość wykonania oraz dobra cena to główne atuty okapów Maris. Okapy Maris dostępne są w dwóch szerokościach 60 i 90 cm oraz w trzech wykończeniach: białe szkło, czarne szkło oraz czarne szkło ze stalą. Ceny od 2299 do 2499 zł.

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także