Okap kuchenny do zabudowy

Okap kuchenny do zabudowy

okap do zabudowyObecnie na rynku mamy niezwykle szeroki wybór okapów - od dekoracyjnych, o niebanalnym kształcie, przez proste i eleganckie, aż po tradycyjne czy retro. Różnią się też materiałem, z którego zostały wykonane oraz sposobem montażu.

Jednak są cechy, które powinny je łączyć: skuteczność, wydajność, cicha praca, a także funkcjonalność. Odpowiednio dobrany okap pozwoli nam w pełni cieszyć się z gotowania i przyjemnej atmosfery w kuchni, nawet gdy właśnie smażymy łososia.

Do szerokiej oferty okapów Franke dołączył innowacyjny, elegancki i funkcjonalny okap do wbudowania w szafkę Franke BOX FBI 737 XS. Idealnie sprawdzi się zarówno w małych kuchniach, jak i większych, tych zamkniętych oraz otwartych na salon. Zapewni wysoki komfort podczas przyrządzania posiłków, skutecznie oczyści powietrze i pozostawi miły zapach.
Sposób montażu okapu BOX sprawia, że nie zabiera dużo miejsca, a dzięki wykończeniu z uniwersalnej stali szlachetnej, pozostaje on subtelnym dodatkiem w wyposażeniu wnętrza strefy gotowania.

Okap Franke BOX pozwala oczyścić nawet 660 m3 powietrza w ciągu godziny, posiada 4 biegi, funkcję wyłącznika czasowego, dzięki której wyłącza się automatycznie po 30 minutach oraz specjalny system wzmacniania zasysania, bazujący na tzw. efekcie Venturi’ego. Ponadto, okap wyróżnia się bardzo cichą pracą, która zapewnia ogromny komfort podczas pracy w kuchni.okap kuchenny BOX FBI
Okap doskonale spełnia swoją funkcję i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

Cena:

Okap BOX FBI 737 XS, o szer. 70 cm: 1 899 zł

Okap BOX FBI 537 XS, o szer. 52 cm: 1 799 zł

Oceń artykuł
4,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także