Okap kuchenny - zaczerpnij świeżego powietrza

Okap kuchenny - zaczerpnij świeżego powietrza

okap kuchennyKuchnia jest miejscem, w którym powstaje wyjątkowo dużo zapachów. Choć często są one przyjemne dla nosa i pobudzają nasz apetyt, ich nagromadzenie w powietrzu i rozprzestrzenianie się po innych domowych pomieszczeniach nie zawsze jest wskazane. Okap WK-Proteus 60N marki Mastercook sprawnie poradzi sobie z wszystkimi niepożądanymi zapachami, zapewniając czyste i świeże powietrze.

Okap kominowy WK-Proteus 60N, o praktycznym, ukośnym kształcie, to atrakcyjne połączenie stali nierdzewnej i czarnego szkła. Dzięki temu w każdej kuchni prezentuje się okazale i elegancko. Urządzenie sterowane jest dotykowo, za pomocą wyświetlacza LCD. Czytelny ekran wskazuje niezbędne informacje i parametry – prędkość, czas wyłączenia i stan nasycenia filtrów.kominowy okap kuchenny Wydajność usuwania oparów wynosi 620 m³/h, co pozwala sprawnie usunąć wszelkie nieprzyjemne zapachy z powietrza. Trzy zakresy prędkości umożliwiają dobranie odpowiedniej mocy do aktualnych potrzeb. Dodatkowo model ten wyposażono w pochłanianie szczelinowe.

Okap posiada oświetlenie halogenowe z dwiema lampami, w których możemy regulować intensywność światła. Urządzenie może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz.

Cena: 949 zł

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Mastercook

Polecamy Ci również

Zobacz także