OKNA Wood Look - drewniany urok PVC, czyli naturalne piękno...

OKNA Wood Look - drewniany urok PVC, czyli naturalne piękno...

Trwałe, łatwe w pielęgnacji i ekonomiczne, a przy tym zachwycające elegancką stylistyką. OKNA Wood Look firmy MS więcej niż OKNA wykonane w nowej technologii HFL posiadają wszystkie zalety PVC i jednocześnie do złudzenia przypominają stolarkę drewnianą.

OKNO Wood Look w technologii HFLFirma MS więcej niż OKNA jako jedna z pierwszych na polskim rynku wprowadza do produkcji seryjnej okna PVC produkowane w technologii HFL (z niem. Holz Fenster Look). To kolejny krok w jeszcze dokładniejszym odwzorowaniu stolarki drewnianej. Nowy produkt, dzięki swoim wysokim walorom użytkowym, stanowi propozycję dla miłośników naturalnego piękna drewna, którzy z praktycznych względów decydują się na stolarkę PVC. OKNA Wood Look doskonale sprawdzą się w domkach jednorodzinnych, zapewniając wyszukane wzornictwo i jeszcze szersze możliwości aranżacyjne.

Czytaj także: Kolorowe trendy okienne - współczesna stolarka stanowi dopełnienie aranżacji wnętrz

Moda na wierne oddanie konstrukcji okien drewnianych przyszła do Polski z Holandii, słynącej z zamiłowania do ekologicznego i eleganckiego designu. Nowatorska technologia opiera się na łączeniu profili w sposób charakterystyczny dla stolarki drewnianej. Oznacza to, że narożniki ramy i skrzydła od strony zewnętrznej, czyli od strony elewacji budynku, nie posiadają tradycyjnych dla technologii PVC zgrzewów pod kątem 45°, a połączone są na prosto: w skrzydle w pionie, a w ramie w poziomie.

W połączeniu z wysokiej jakości okleiną, uzyskujemy okna plastikowe, które doskonale odwzorowują te, wykonane z drewna.

Czytaj także: Jak wybrać okna? Wiedza na temat właściwości okien pomoże nam ocenić ofertę i wybrać najlepszy model

Najnowsza propozycja firmy MS więcej niż OKNA powstała na bazie okien MSline z zastosowaniem technologii łączenia narożników HFL. Poza unikalnym wzornictwem, charakteryzuje się skuteczną izolacją termiczną, szczelnością na wodę opadową i powietrze, oraz bardzo dobrymi parametrami akustycznymi i statycznymi. Okna dostępne są w bogatej gamie oklein drewnopodobnych, imitujących kolorem i fakturą takie gatunki jak dąb, mahoń, orzech czy meranti. Dzięki nowej technice łączenia narożników profili jest lepiej wentylowany, co zwiększa jego odporność na działanie wysokich temperatur.

www.ms.pl

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: inplusPR

Polecamy Ci również

Zobacz także