Operowa klasyka meblowa - stół Opera

Operowa klasyka meblowa - stół Opera

Stół to centrum każdego domu, wokół którego toczy się życie rodzinne. To przy nim spotykamy się z bliskimi, toczymy ważne rozmowy lub relaksująco gawędzimy przy kawie. W każdym razie spędzamy przy nim znaczną część naszego domowego życia.

Stół OperaWybór stołu to nie lada wyzwanie. Oferta sklepów meblowych jest tak szeroka, że łatwo o dezorientację. Na co więc zwrócić szczególną uwagę?

Przede wszystkim stół powinien być dopasowany do funkcji, jaką ma pełnić w naszym mieszkaniu. Na początek warto więc zastanowić się, jakim celom będzie służył - czy będzie jedynie stołem do jadalni, czy też wielofunkcyjnym meblem? Ile osób chcemy przy nim pomieścić? Czy chcemy doraźnie zagospodarować przestrzeń, czy też stół ma się stać integralną częścią wystroju i inwestycją na lata. Odpowiedziawszy sobie na powyższe pytania, łatwiej podejmiemy decyzję co do poszczególnych kryteriów: wielkości, kształtu, koloru, materiału, faktury...

Kiedy w mieszkaniu brakuje miejsca lub po prostu cenimy sobie funkcjonalność, warto zdecydować się na rozwiązania uniwersalne. Takim pomysłem jest stół Opera dostępny w sklepie internetowym Extra Punkt. Na co dzień może służyć za elegancki, okrągły stolik kawowy o niewymagających wielkich pomieszczeń wymiarach - 90 x 90 cm. Stół jest wyposażony jednak w funkcję rozkładania i po jej wykorzystaniu przemienia się w jadalniany stół, przy którym mogą wygodnie zasiąść cztery osoby. Stół Opera jest wykonany z litego drewna, które daje efekt klasycznej elegancji i jednocześnie zapewnia trwałość. Piękny, głęboki orzechowy kolor każdemu wnętrzu przyda przytulności i ciepła. Stół wspiera się na jednej stabilnej nodze, co nadaje bryle smukłości.

Klasyczny, okrągły stół drewniany z pewnością stanie się ozdobą zarówno salonu, jak i jadalni. Zwłaszcza, jeśli reszta wystroju będzie przemyślana i dobrana ze smakiem. Na stronie www.extrapunkt.pl dostępne są również krzesła Opera, na które warto zwrócić uwagę przy kompletowaniu umeblowania, ponieważ idealnie komponują się ze stołem, a przy tym zarówno krzesła jak i stół nabyć można w promocyjnych cenach.

Zapraszamy również do udziału w konkursie fotograficznym jaki niedawno ogłosił sklep meblowy. Jego tematem są kontrasty zaobserwowane w codziennym życiu. By zrobić ciekawe zdjęcie, nie potrzeba drogiego sprzętu i lat profesjonalnej nauki. Niezbędna jest tylko ciekawość świata i twórcza inwencja. Extra Punkt zachęca do rozejrzenia się wokół siebie na wiosnę. Niebanalne spojrzenie na rzeczywistość - niezależnie od tego czy utrwalające ulotną przygodną sytuację czy zaaranżowaną kreację - będzie nagrodzone upominkami. Konkurs potrwa do 8 kwietnia 2012 r.

Stół Opera ST0037

  • Cena: 699,00 zł
  • Wymiary:
    - szerokość: 90 cm
    - wysokość: 75 cm
    - długość: 90 + 35 cm
Oceń artykuł
3,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Extra punkt Meblowy

Polecamy Ci również

Zobacz także