Optiva Semi Matt [20] marki Tikkurila - farba odporna na...

Optiva Semi Matt [20] marki Tikkurila - farba odporna na...

Kafelki w kuchni, glazura w łazience. Efekt? Z jednej strony wygoda sprzątania, z drugiej - ta sama aranżacja przez kilka lat. Jeśli zależy nam na częstszej zmianie wyglądu tych dwóch pomieszczeń, wybierzmy coś specjalnego - odporną na wilgoć farbę Optiva Semi Matt [20].

Optiva Semi Matt [20] marki Tikkurila to farba wodoodporna.Ze względu na długość i uciążliwość prac budowlanych oraz ich duże koszty, remont kuchni i łazienki robimy zazwyczaj raz na kilka lub kilkanaście lat.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wraz ze zmianą kolorów ścian w pokojach, zmienić także kolorystykę kuchni i łazienki. Potrzebna jest nam tylko farba, która będzie odporna na działanie wilgoci. Optiva Semi Matt [20] marki Tikkurila jest wodorozcieńczalną, akrylową farbą lateksową, zalecaną szczególnie do malowania powierzchni wewnątrz pomieszczeń przeznaczonych do częstego mycia, narażonych na zabrudzenia lub kontakt z wilgocią: łazienek, kuchni, pralni, suszarni i in. Dzięki swojej recepturze, tworzy trwałe, zmywalne, półmatowe wykończenie. Farba przeznaczona jest do malowania płyt kartonowo-gipsowych, tynków gipsowych, cementowo-wapiennych, podłoży betonowych, jak również do renowacji starych wymalowań. Dodatkowym atutem farby Optiva Semi Matt [20] jest rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla użytkowników.

8,5 tys. sposobów aranżacji

Optiva Semi Matt [20] daje niemal nieograniczone możliwości eksperymentowania z kolorem - farba jest dostępna w blisko 8,5 tys. kolorów z gamy Tikkurila Symphony i NCS. Ponadto, podczas dekoracji wnętrza łazienki czy kuchni można zastosować liczne techniki i narzędzia dekoracyjne, np. zdobienie ścian z wykorzystaniem szablonów.

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Tikkurila

Polecamy Ci również

Zobacz także