Orientalne wzory - wygoda i uroda sofy w stylu orientalnym

Orientalne wzory - wygoda i uroda sofy w stylu orientalnym

Sofa to mebel pochodzący w XVII wieku. Już od samego początku zyskał wielką popularność, stając się ikoną orientalnego stylu i mody. Twarde oparcia zastąpiły wielkie poduchy. Symbolizując gwar i przepych, a przede wszystkim wygodne na stałe weszły do kanonu mebli, które są niezbędne w naszych domostwach.

Sofa trzyosobowa Hilux 3FPSofy są niezwykle pożądanymi meblami szczególnie w małych mieszkaniach posiadających duże salony. Bez wątpienia ich atutem jest funkcjonalność, która emanuje na każdym kroku. Pełniąc funkcję kanapy, sofa staje się integralną częścią domostwa. Świetnie będzie spisywać się w części wypoczynkowej, natomiast równie dobrze posłuży też za sypialnie. Sofę najlepiej wkomponować w salon. A oto kilka zasad, o których należy pamiętać urządzając to wnętrze.

Postaw na prostotę: kiedy wybierasz sofę we wzory, pamiętaj, aby ściana pod, którą stoi bądź, z którą koresponduje pozbawiona była zbyt rzucających się w oczy elementów. Jeśli natomiast Twoja kanapa jest jednokolorowa, możesz pozwolić sobie na fantazyjne dodatki.

Wielkie poduchy, wielka wygodna - tak jest! Twój salon będzie wydawał się bardziej przytulny jeśli sofa, którą wybierzesz będzie posiadała wielkie poduchy. Są one symbolem ciepła rodzinnego, a przy okazji wygody. Nie ma nic przyjemniejszego niż powrót po ciężkim dniu pracy i odetchnięcie na wygodnej sofie.

Maksymalizm formy, minimalizm rzeczy - najnowsze trendy dyktują właśnie tę zasadę. Skup się na mniejszej ilości dużych elementów w salonie, bowiem odchodzi się już od wielu bibelotów. Twój salon zyska na atrakcyjności kiedy wybierzesz jeden wielki obraz z nowoczesną abstrakcją, zamiast dziesięciu małych zdjęć, jeden, sporej wielości kolorowy wazon, zamiast kilku figurek. Trzymacie się tej zasady ma jeszcze inną zaletę: MNIEJ SPRZĄTANIA!

Jednak wizytówką salonu jest przede wszystkim porządna kanapa. Sofa HILUX sprawi, że Twój salon będzie idealny. Możesz nabyć ją w sklepie extrapunkt.pl. Jej walory estetyczne łączą się z jakością wykonania. Możliwość doboru odpowiedniego wymiaru oraz tkaniny sofy spowoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sofa idealnie wpasuje się w salonowe futurystyczne wnętrza, stając się jednocześnie świetnym centrum do wypoczynku jak również pełnić będzie rolę sypialni np. w kawalerkach. Finezyjne gzygzaki na poduchach zadziwią grafologów i staną się ciekawym elementem wystroju. W opcjach dodatkowych mebel ten może posiadać zagłówek oraz specjalny bok pod laptopa, który sprawi, iż sofa będzie mogła posłużyć za miejsce do pracy.

Sofa to bez wątpienia jeden z najbardziej pożądanych mebli w domu i salonie. Ten kto raz wypróbuje oraz w pełni pozna jego urok, stanie się fanem na wieki.

SOFA HILUX 3FP Cena: 1.693,48 - specjalna promocja do 4.03.2012!

Wymiary: * szerokość: 261 cm * głębokość: 105 cm * wysokość: 90 cm

Powierzchnia spania: 200x150 cm

Oceń artykuł
4,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AchA PR

Polecamy Ci również

Zobacz także