"Otul się klimatem wielkiego miasta" - KONKURS Urządzone.pl...

0
"Otul się klimatem wielkiego miasta" - KONKURS Urządzone.pl...

Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl z okazji początku wiosny! Mamy dla Was dwa koce, których design jest inspirowany klimatem najbardziej znanych miast świata!

Kolekcja koców World Affairs - BiederlackborboDrodzy Internauci! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Bardzo się cieszymy, że wspólna inicjatywa ze sklepem niemajakwdomu.com spotkała się z Waszym ogromnym zainteresowaniem. Zasypaliście nas gradem odpowiedzi, a wybór najlepszych okazał się naprawdę trudny! Po długich debatach zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące odpowiedzi i ich autorów:

Dorota M, Barcelona:

"BARCELONA - miasto moich marzeń. Miasto, w którym chciałabym spędzić wymarzone wakacje, a potem kolejne, i kolejne, i następne... Barcelona - miasto, które trzeba zobaczyć, a zobaczywszy, pragnąć go bez końca. Bo Barcelona jest jak miłość wyśpiewana i wytańczona w rytmie flamenco - intryguje, obiecuje i przyciąga. Rozgrzane południowym słońcem miasto zachwyca architekturą, jakiej nie ma nigdzie indziej. Nie, nie będę tu opowiadać o tym, co znajduje się w każdym turystycznym przewodniku po Barcelonie! Opowiem Wam o Barcelonie moich marzeń. O jej zapachu, smaku i muzyce. O mieście, na którego wspomnienie w mojej wyobraźni uruchamiają się obrazki jak kolorowe kawałki mozaiki Gaudiego. I przewija się w mojej głowie film - impresja barcelońska. Jest w niej cała fascynacja Gaudim, sceny z filmu Woody'ego Allena "Vicky Cristina Barcelona", a w tle muzyka Giulia y Los Tellarini czy piosenki Buiki, leniwy spacer po Ramblach, gdzie zapach morza miesza się z zapachem hiszpańskich przegryzajek, echo kroków w wąskich uliczkach i zachód słońca tańczący na murach starych, gotyckich kamieniczek. Barcelona lubi, kiedy się po niej chodzi, a nie jeździ. Barcelona kocha spacerowiczów, a ja kocham łazęgi, nieśpieszne, błądzące, bez planu i sensu, ciągle odkrywające nowe zakamarki i tajemnice. Bo moja wymarzona Barcelona to miasto tajemnic. Wieczorami, z dala od niej, odkrywam je wraz z Carlosem Ruizem Zafonem, zaczytując się w jego książce "Cień wiatru". Tak, to prawda, jedna książka może zmienić życie człowieka. I może rozkochać w pewnym mieście... A miłość ta może być wzajemna Kto nie wierzy, niech stanie na szczycie wzgórza Tibidabo, spojrzy na Barcelonę, zachwyci się tym widokiem i wspomni, że nazwa Tibidabo pochodzi od ewangelicznego "Haec omni tibi dabo si cadens adoraberis me" - Dam Ci to wszystko, jeśli uklękniesz i oddasz mi cześć...

Więc w wakacje moich marzeń chciałabym oddać cześć Barcelonie, a potem... dostać wszystko, co miasto ma najwspanialszego.

***

Iga J., Nowy Jork:

Chciałabym pojechać do Nowego Jorku, bo gdy nie ma okazji, by zwiedzić cały świat, to w Nowym Jorku odnaleźć można każdą z jego części. To miasto jest jak wyrafinowanie Azji, drapieżność Afryki, szlachetność Europy, relaks Australii, egzotyka Ameryki Południowej i surowość Północy w jednej pigułce! Pigułce, która uwalnia nas od zmartwień codzienności i pozwala być sobą w miejscu zupełnie nam obcym, a jednocześnie tak swojskim jak dom rodzinny."

***

Zwycięzcom gratulujemy!!! Skontaktujemy się z Wami indywidualnie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i "polubienia" nas na Facebooku: www.facebook.com/urzadzone. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie! ;-)

*** Poranek w Paryżu? Popołudnie w Londynie? Wieczór w Barcelonie, a noc w Nowym Yorku? Z kolekcją koców World Affairs, niemieckiej firmy Biederlackborbo, przenosimy się do stolic designu.

Cztery miasta, cztery style i czternaście wzorów ciepłych i przytulnych koców, dzięki którym wykreujemy wymarzony klimat w naszych salonach i sypialniach.

Zapraszamy Was do konkursu, w którym nagrodą są koce inspirowane klimatem wielkich miast!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie dwóch zwycięzców? Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie "Do którego z czterech miast (Nowy Jork, Barcelona, Londyn, Paryż) chciałbyś pojechać i dlaczego?" i wysłać ją na adres urzadzone@gratka.pl. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 21.03.2012 od godziny 09.00, do 1.04.2012 r. do godziny 23:59:59. Laureaci konkursu otrzymają koc z kolekcji sygnowanej nazwą tego miasta, do którego chcieliby pojechać!

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 3.04.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się tu.

Zapraszamy do udziału!

Zobacz, jak wyglądają koce! Barcelona, New York, Paris, London - designerska kolekcja koców, inspirowanych klimatem wielkich miast [ZDJĘCIA]

Fundatorem nagród w konkursie jest sklep niemajakwdomu.com!

Oceń artykuł
3,14 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Autor: Urządzone.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także