Paged Meble i Woodways obsypana nagrodami

0
Paged Meble i Woodways obsypana nagrodami

Produkty Paged Meble oraz Woodways pod koniec tego roku zdobyły podwójną nagrodę w konkursie "Dobry Design 2012 - w kategorii przestrzeń dziecka", "Dobry Design 2012 - Nagroda Konsumencka" oraz tytuł "Produkt Roku 2012" od wydawnictwa Meble Plus.

Projekty wyróżnione przez komisje eksperckie oraz konsumentów to kolekcja krzeseł XCHAIR i Dozo od Paged Meble oraz sypialnia Melody marki Woodways.

Krzesło DiTuKonkurs "Dobry Design" realizowany jest przez redakcję miesięcznika Dobrze Mieszkaj. W tym roku odbyła się druga edycja plebiscytu, w której aż 100 architektów i projektantów wnętrz zadecydowało, kto może posługiwać się zaszczytnym tytułem. Jury doceniło siedzisko kuchenne DiTu w kategorii "Przestrzeń Kuchni i Jadalni" oraz kolekcję krzeseł XCHAIR w kategorii "Przestrzeń dziecka". Krzesła XCHAIR otrzymały również nagrodę w kategorii "Dobry Design 2012 - Nagroda Konsumencka".

"Produkty Paged Meble są uznawane i otrzymują liczne nagrody od ekspertów rynku meblarskiego. Cieszą nas także te przyznawane przez klientów, jak np. nagroda Dobry Design 2012 dla kolekcji krzeseł XCHAIR. Nagrody konsumenckie są dla nas najcenniejsze bowiem przyznawane są przez faktycznych użytkowników naszych produktów" - powiedziała Julitta Maciejewska, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Kolekcja krzeseł XCHAIR charakteryzuje się prostotą i systemowym sposobem myślenia o formie. Meble zostały zaprojektowane przez Jadwigę Husarską-Chmielarz, a inspiracją do ich stworzenia była moda na meble lat 80., ze zwężanymi, toczonymi nogami. Krzesła mogą być wykończone w różnych kolorach lakierów kryjących i laminatach, które zapewniają większą trwałość. XCHAIR nadaje się idealnie zarówno do kuchni, pokoju młodzieżowego, jak i do przestrzeni komercyjnych. W uzasadnieniu werdyktu jury podkreśliło nowe spojrzenie na styl vintage oraz skandynawski charakter mebli.

Meble w kolekcji Melody marki WoodwaysProdukt marki Woodways, należącej do grupy Paged Meble, może poszczycić się zdobyciem tytułu "Produktu Roku 2012". Sypialnia Melody została doceniona przez ekspertów meblarstwa w jubileuszowym, X plebiscycie organizowanym przez Meble Plus. Wyróżnienie sypialni potwierdza pozycję marki Woodways, jako lidera w sypialniach na rynku krajowym. Wśród projektów wyróżnionych w plebiscycie "Produkt Roku 2012" w kategorii Mebel dziecięcy/Młodzieżowy znalazło się także DoZo marki Paged Meble.

X-CHAIR marki Paged Meble"Produkt Roku 2012" to nie jedyne wyróżnienie dla sypialni Melody - w marcu, jeszcze przed oficjalnym debiutem, kolekcja otrzymała główną nagrodę "Designerski Przebój Targów" na Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie. Nagradzana kolekcja mebli wykonana jest z najwyższej jakości materiałów z giętej sklejki drewnianej i elementami drewna olchowego, lakierowanego na kolor biały satynowy, dzięki czemu oferuje użytkownikom wysoką jakość i wyjątkowy styl.

Nagrodzone kolekcje dostępne są we wszystkich salonach Paged Meble, Woodways oraz najlepszych salonach meblowych w Polsce.

Oceń artykuł
3,89 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także