Panele prysznicowe - domowe SPA nawet w małej łazience

Panele prysznicowe - domowe SPA nawet w małej łazience

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, jak doskonałym relaksem jest masaż. Dzięki panelom prysznicowym dostępnym na rynku ze zbawiennego wpływu wody można korzystać w zaciszu swojej łazienki.

kabina prysznicowaKupno panelu prysznicowego to decyzja na lata, więc warto ją dobrze przemyśleć. Ekspert w dziedzinie kąpieli - firma Sanplast SA posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz tych produktów. Idealnie sprawdzą się one zarówno w małych lub niewymiarowych łazienkach, jak i w przestronnych salonach kąpielowych.

Panele prysznicowe występują w różnych formach oraz posiadają różne elementy wyposażenia. Jednak ich niekwestionowaną zaletą są stosunkowo nieduże wymiary - zmieści się nawet w standardowej kabinie. Wybór odpowiedniego panelu powinien być uzależniony od naszych potrzeb i oczekiwań.

Rynek przepełniony jest różnego rodzaju panelami prysznicowymi, dlatego wybór nie jest prostym zadaniem. Problemem związanym z montażem panelu prysznicowego jest konieczność zapewnienia wystarczającej ilość ciepłej wody i odpowiedniego jej ciśnienia. Jest to warunek konieczny dla optymalnego wykorzystania zalet hydromasażu. Wybierając panel prysznicowy, powinniśmy zwrócić uwagę na materiał z którego jest wykonany oraz na rozłożenie dysz. Wśród najbardziej popularnych znajdują się modele akrylowe, szklane oraz aluminiowe.

W ofercie produktowej Sanplast SA każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb.

PANELE CLASSIC - Panele tej serii cechuje uniwersalność i funkcjonalność. Produkty te łączą w sobie elementy standardowego natrysku z odprężającymi właściwościami hydromasażu. W serii dostępne są 3 rodzaje paneli wykonanych z akrylu, zróżnicowanych pod względem rozmiaru i opcji wyposażenia. Każdy z nich posiada słuchawkę prysznicową, 6 dysz masażowych oraz do wyboru: baterię termostatyczną lub standardową baterię mieszaczową.

panel prysznicowyPANELE NOWY STANDARD - Jest to połączenia klasycznej formy ze sprawdzonymi rozwiązaniami technicznymi. W skład serii wchodzą 2 modele paneli akrylowych, wyposażonych w sześć dysz natryskowych z regulacją kierunku wypływu wody decydujących o sile i dokładności masażu. Wszystkie panele serii są wyposażone w słuchawkę prysznicową. Panele dostępne są również z elektronicznym panelem sterującym.

PANELE FREE LINE - Rodzina paneli Free Line składa się z 4 aluminiowych modeli zróżnicowanych pod względem kształtu, wzoru i wyposażenia. Elegancki i lekki design idealnie harmonizuje z wystrojem każdego pokoju kąpielowego. Urozmaicona pod względem wzornictwa i wymiarów oferta pozwala na swobodne dopasowanie odpowiedniego modelu do wymagań Klienta. We wszystkim modelach górna głowica prysznicowa dostarcza łagodny strumień wody, a bateria termostatyczna utrzymuje jego odpowiednią temperaturę. Panele dostępne są w różnych wariantach wyposażenia, a wszystko po to, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić codzienne seanse kąpielowe.

PANEL SPACE LINE - Jest to najbardziej nowoczesna propozycja firmy Sanplast SA. Prosty, minimalistyczny design przedstawiony w nowoczesnej, ciekawej formie. Panel stworzony został w oparciu o nowatorskie zestawienie subtelnego szkła i aluminium. Urządzenie to łączy funkcję natryskową z odprężającymi właściwościami hydromasażu. Wyposażone jest w cztery prostokątne dysze natryskowe, które możemy regulować w zależności od preferowanego kierunku wypływu wody i intensywności masażu. Zapewniają one jeszcze lepszy komfort użytkowania. Wymiary panelu: wysokość 1780 mm wraz z deszczownicą oraz szerokość 300 mm.

Podejmując decyzję o wyborze konkretnego modelu panelu oprócz ceny i wzornictwa warto zwrócić uwagę na markę urządzenia. Produkt sprawdzonego producenta to gwarancja dostępu serwisu i części zamiennych.

Oceń artykuł
4,36 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Sanplast

Polecamy Ci również

Zobacz także