Pani domu w stylu retro

Pani domu w stylu retro

Kobieta w kuchni to urocza, uśmiechnięta, szczęśliwa Pani Domu, która smakiem i zapachem potrafi oczarować swoich domowników daniami, które zapamiętają na długie lata... To nie tylko krojenie, mieszanie, smażenie... Cel jest jeden, sprawienie jak największej przyjemności swoim najbliższym.

fartuszek kuchenny Kolekcje produktów domowych Home Look zostały stworzone zgodnie z mottem "Moda zaczyna się w domu". Nasze produkty zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet, które zawsze chcą wyglądać modnie, kobieco i sexy. Szczególnie podczas wykonywania codziennych, domowych obowiązków. Kobiece i ozdobne wzory naszych kolekcji tworzą domowy hit każdej Pani Domu, wykreowany z zapomnianego, lecz zawsze przydatnego i funkcjonalnego domowego fartuszka.

Home Look to kwintesencja nowoczesnej kobiety: atrakcyjna, zabawna, inspirująca, kokieteryjna, subtelna, zalotna, silna, odważna i niezależna.

Odkryj z Home Look świat pełen kobiecych barw i wzorów... Wybierz domowy styl i fartuszek, który najbardziej pasuje do Ciebie lub zbierz wszystkie tworząc własną, niepowtarzalną kolekcję tylko Twoich domowych skarbów... Każda Pani Domu zasługuje by wyglądać olśniewająco! Nawet gdy jest w sama!

fartuszek kuchenny w stylu retroFartuszki i wszystkie dodatki Home Look zostały zainspirowane modelami i modą z lat 50. Ale nie myśl, że cofamy się w czasie, wszystkie koncepty zostały dopasowane do nowoczesnego podejścia do mody i stylu życia. Fartuszki wykonane są z bawełnianych tkanin najwyższej jakości, a kroje dopasowane są do sylwetki, by podkreślały wszystkie jej atuty i krągłości. Kolekcje Home Look sprawią, że podczas przyrządzania swojego popisowego dania czy odkurzania zawsze będziesz czuła się bardzo kobieco, modnie, stylowo, radośnie, i zmysłowo. A błysk w oku Twojego partnera powieli te uczucia i sprawi, że poczujesz się domową boginią! Przekonaj się sama, że sprzątanie, gotowanie i wszystkie domowe obowiązki nie muszą być wykonywane z obowiązku ale po prostu dla własnej przyjemności. Zapraszam Cię do zmiany domowej rutyny w Twoje własne modowe wydarzenie...

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: homelook

Polecamy Ci również

Zobacz także