Para buch! Nowy oczyszczacz parowy w ofercie First Austria

Para buch! Nowy oczyszczacz parowy w ofercie First Austria

Para wodna najlepiej usuwa wszelkie zagięcia i zgniecenia z tkanin. Przenika przez włókna, powoduje ich rozluźnienie, a w konsekwencji wygładza nierówności.

Oczyszczacz parowy FA 5649-1 marki First AustriaPrasowanie żelazkiem osłabia i spłaszcza włókna tkanin, jednak z pomocą nowego oczyszczacza parowego marki First Austria można zachować idealny wygląd ubrań przez długi czas.

Prasowanie należy do najmniej lubianych czynności. Niestety, po praniu ubrania wymagają odpowiedniego wygładzenia. Oczyszczacz parowy to lekkie i poreczne urzadzenie do parowego prasowania ubrań oraz innych przedmiotów z tkanin, które usuwa zagięcia i zagniecenia do kilku razy szybciej niż żelazko. Goraca para pozbywa się także starych i zaschnietych plam bez uzycia środków chemicznych. Niszczy szczególnie szkodliwe dla małych dzieci, alergików czy zwierząt bakterie, alergeny, roztocza oraz usuwa pleśń.

Oczyszczacz parowy First Austria posiada ochrone przeciw przegrzaniu. Został wyposazony w długi, izolowany kabel doprowadzajacy parę wodną, zbiornik na wodę o pojemności 1,5 litra oraz boiler. System grzewczy gwarantuje wydajne i ekonomiczne wytwarzanie pary wodnej. Z kolei konstrukcja obudowy zabezpiecza przed stratami ciepła. Urządzenie jest proste w obsłudze i z pewnością spodoba się miłośnikom praktycznych rozwiązań. Oszczędny design stanowi jego dodatkowy atut. Sprzęt zawiera polską instrukcję, a w przypadku awarii obowiązuje 24-miesięczna gwarancja. Do zestawu dołączono teleskopowy stojak, wieszak na rurkę parową, stojak na ubrania, zacisk na spodnie oraz różne rodzaje końcówek.

Oczyszczacz parowy FA 5649-1: - wyrzut pary ciągły lub przerywany - długość przewodu: 1,6m - elastyczny przewód - boiler - pojemność zbiornika na wodę: 1,5 litra - teleskopowy stojak, wieszak na rurkę parową, stojak na ubrania, zacisk na spodnie - różne rodzaje końcówek - temperatura pary wyjściowej: 98 stopni C - przepływ pary: 40g/min - moc: 1500W

Cena: 190 zł

Więcej na first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także